Techniki www - szkolenie w Zeto

Witam!

Poszukuję informacji/opinii osoby która ukończyła szkolenie “Techniki www” organizowane prze centrum szkolenia ZETO. Program kursu wygląda imponująco. Czy jednak dla osoby “zielonej” w temacie nie będzie to strata czasu i pieniędzy?Zakres tematyczny jest bardzo szeroki, czy pozwoli zdobyć nowy zawód :slight_smile: Proszę o opinie osób doświadczonych, osób, które ukończyły taki/lub podobny kurs

link do kursu:

http://www.eduzeto.pl/szkolenia.php?szk … chniki.www

128h, w 23 dni w sumie. Jak jesteś cyborgiem to może zapamiętasz to wszystko :stuck_out_tongue:

Wg. mnie na sam pnk. 1 warto by tyle przeznaczyć. Tzn. może tak, jeśli sam będziesz ćwiczył to co Ci przekażą w formie teoretycznej to może coś z tego będzie.

zakres jest bardzo płytki, wątpie byś po takim kursie stał sie programistą, jeśli idziesz tam po to by nauczyć sie robić strony a zapłacisz a to wiecej niż 200zł- zrezygnuj, lepiej kup ksiazke i posiedz sporo godzin nad swoim kodem. Tyle w o HTMLU (jezyku OPISYWANIA stron)

co do PROGRAMOWANIA, sprawa jest powazniejsza, na male skrypty wgl sie nie musisz uczyc, zawsze ktoś na forum pomoze ale jesli bedziesz chcial zrobić coś sam to nie wystarczy. Punkcików w tym jest sporo a co do na przykład tego, masz moja odpowiedź

kod PHP w plikach html osadzamy w taki sposob

<?php //otwarcie

//kod php

?> //zamkniecie

dla takiej głupoty potrafili utworzyć punkt programu, pewnie omawiać to będą z 20 minut ale cóż.

Program wygląda dość nieźle ale niewierze żeby taki program udało im się zrealizować na jakimś niezłym poziomie. Z drugiej strony jak przez miech codziennie będziesz siedzieć 4godz. na programowaniu a za kasę kupisz książki to wyjdziesz lepiej. Tylko musi się chcieć:D Dla mnie za cienki program JS, ja stawiam, że za parę lat JS stanie się dość popularnym językiem serwerowym nie mówiąc już o konkurencji z flashem. Ogólnie JS wypłynie:D