Technikum Informatyczne Kraków i okolice

Cześć! Mam problem z wyborem dalszej drogi życia. :stuck_out_tongue:

No i wybór padł na technikum informatyczne, jednak nie do końca wiedziałem jakie. Dzisiaj się zebrałem, zrobiłem listę szkół z profilem “technik informatyk” jakie są w Krakowie i okolicach. Później listę tą przeniosłem na mapy google i miałem wszystko jak na dłoni (chodzi o dojazd itp.).

Jednak teraz zrobiło się “pod górkę”, bo:

1. Nie mam się na czyichś doświadczeniach oprzeć. Nikt jeszcze ze znajomych nie szedł na taki “kierunek” i nie bardzo wiem, którą szkołę wybrać.

Patrząc po witrynach internetowych i zawartych w nich informacji, stwierdziłem, że najbardziej interesujące są następujące szkoły:

Zespół Szkół NR 1

Zespół Szkół PGNiG

Zespół Szkół Łączności

Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach

I teraz mam pytanie:

  1. czy ktoś z Was chodził do którejś z tych szkół i wie jak tam jest? Może mi jakąś polecić?

  2. Jeżeli raczej żadnej szkoły nie znacie, a uczyliście się w innej, dobrej szkole z miłą atmosferą :lol: , to czy możecie mi ją polecić?

Proszę o szybkie odpowiedzi. Wszak termin składania “papierów” się już zaczął, a trzeba by jeszcze obejrzeć te szkoły na żywo. :wink:

Nawet nie jestem z Krakowa, a ze Słupska (drugi koniec Polski… :P), ale często w konkursach widuję uczniów Zespołu Szkół Łączności. Więc osiągnięcia tam mają :slight_smile:

Dzieki za opowiedz. :wink:

ZS Łączności to faktycznie dobra szkoła. Papiery można złożyć. :wink:

Czekam na jeszcze jakieś wypowiedzi. Bo jak wybrać, to mądrze. :smiley:

Dodane 13.05.2012 (N) 19:38

Byłem wczoraj na dniach otwartych w ZS Łączności. Całkiem fajnie. :wink: