Technikum informatyczne Kraków

Witam. Wkrótce czeka mnie wybranie szkoły zdecydowałem się na technikum informatyczne. Problem polega na tym że niemego znaleźć żadnego dobrego … Znalazłem coś w Kielcach ale w Krakowie mam Wujka wiec miałbym mieszkanie w Kielcach musiał bym czegoś szukać. Wiec najbardziej mi karków odpowiada… Proszę was o pomoc jeśli ktoś zna jakieś fajne szkoły niej pisze :slight_smile: a i mile widziany adres do strony szkoły…

Pozdrawiam

ArturZ

lepiej idź do liceum.

A to niby czemu ? Według mnie technikum jest o wiele lepsze od liceum , a zwłaszcza gdy wybiera się profil informatyczny .

Ale w liceum niema zajęć praktycznych… no i po technikum mogę podjąć się pracy…

Kiedyś znalazłem rok temu jak szukałem technikum to znalazłem ale teraz tego znaleźć nie mogę… wiem że to był zespól szkół i chyba na ul. brzozowej jakby ktoś maił namiary to będę wdzięczny a w Kielcach znalazłem to http://www.zsi.kielce.pl/news.php.

Ja radzę CI iść do technikum w wieliczce koło krk na rynku górnym 2 (fajna szkoła sam sie tam wybieram)

Po technikum łatwiej znaleźć prace. I można wtedy studiować i pracować - co jest moim zdaniem bardziej korzystne.