Technikum informatyczne lub Liceum Mat.-Fiz. Warszawa

(Anoreqsiu) #1

Siemka :slight_smile:

Niedługo piszę egzamin 3-cio gimnazjalisty i postanowiłem zgłębić wiedzę o jakichś ogarniętych technikach w Warszawie :slight_smile:

Mój poziom z angielskiego jest bardzo wysoki (w zasadzie same 5), doświadczenie praktyczne z komputerami też mam (złożyłem paru osobom komputery, najstarszy ma 3 lata - klienci nie narzekają >,< ), co do matmy i fizyki to mam przeważnie 3. Pisałem próbnie kilka egzaminów z Internetu i przeważnie ze ścisłych i matmy miałem 70-80%, więc myślę, że całkiem dobrze napiszę. To tyle słowem wstępu :smiley:

Jakie technikum, ewentualnie liceum mat.-fiz., możecie mi polecić w Warszawie? Fajnie by było jakby w technikum były zajęcia praktyczne, bo mógłbym się wykazać :stuck_out_tongue:

Co sądzicie o Technikum Nr. 25 im. Stanisława Staszica? Szukałem opinii, ale jedni piszą, że poziom jest niski a inni, że wysoki :confused: Ewentualnie myślałem o 78 liceum im. Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej na profilu Mat-Fiz właśnie :stuck_out_tongue:

Dzięki, za wszystkie odpowiedzi z góry :smiley:

(niezDarek) #2

nie ocenię jakości nauczania we wspomnianych szkołach lecz zapytam o przyszłość a dokładnie czy planujesz pójść na studia, jeśli jesteś na dzień dzisiejszy pewien że na studia będziesz się wybierać to wybrał bym liceum, w przeciwnym wypadku technikum. Tyle ode mnie

(Anoreqsiu) #3

Na studia pójdę na pewno :wink: Tylko zastanawiam się właśnie między technikum a liceum, bo po technikum miałbym szansę znaleźć pracę i opłacić studia zaoczne (chyba tak to się nazywa), a po liceum takiej opcji miał (chyba?) nie będę. W każdym razie studia na pewno :slight_smile: