Technikum informatyczne w obrębie zabrza

Jakie polecacie technikum informatyczne w obrębie Zabrza . tzn. mniej więcej na lini katowice-gliwice

Ja polecam te do którego sam chodzę, a mianowicie technikum nr 7 imienia Profesora Janusza Groszkowskiego w Zabrzu ( http://www.zs10.zabrze.pl ) :stuck_out_tongue:

No właśnie o tym myślałem najbardziej bo mieszkam w zabrzu ale ponoć strasznie zeszło na psy za przeproszeniem z tego co słyszałem

Ja chodze tam od września 2007, na mnie szkołą zrobiła bardzo pozytywne wrażenie, tyle co otwarta nowa hala sportowa :slight_smile: , sale komputerowe według mnie są w porządku, jest ich bodajże 4 lub 5, jedna jest całkowicie wyposażona prze Apple, szkoła ma sponsora itp. Co do ludu który tam chodzi… jest ok, ja przynajmniej żadnych problemów nie mam.

hala mnie mało interesuje bo i tak nie mogę ćwiczyć na żadym wf czy coś:P :slight_smile:

Raczej chodzi mi o możliwości jakie mogę tam mieć

Możliwości to na pewno tam są :wink: Przykładowo, w 3 gim moja średnia wnosiła 4.4, teraz 3.13…

to chyba nie świadczy o możliwościach:P tylko twoim nieuctwie;d co miałeś z infy w 3 klasie? jakie są przedmioty techniczne? Trudno się dostać?

Ja się ucze bardzo pilnie :lol:

6

Urządzenia techniki komputerowej (UTK)

Programowanie strukturalne i obiektowe (PSiO)

Oprogramowanie biurowe (OB)

Technologia informacyjna (TI)

W następnych klasach mają dojśc jakieś przedmioty, od 2 klasy są już praktyki.

To zależy od tzw. zapotrzebowania na uczniów, teraz są dwie klasy informatyczne, w mojej klasie pierwszego semestru nie zaliczyło 16 osób, jeśli stało by się tak że od września tego roku poszliby znowu do pierwszej klasy to pewnie było by mnie wolnych miejsc, co wiąże się z większymi trudnościami dostania się…

Ja miałem w sumie 64 pkt z egzaminów i 37 z ocen, razem 101 i dostałem się bez większych prooblemów :wink:

trochę cienko z tymi przedmiotami. Miałem nadzieje że jeszcze grafika będzie. Zobaczymy co będzie jak pokarze się rekrutacja na ten rok

Grafika będzie w drugiej klasie, sam się pytałem.

ale to i tak krucho. W katowicach wygląda dużo ciekawiej. Dochodzi jeszcze fotografia itp.