Tęczowe kolory w grze assasin's creed: black flag

Witam od pewnego czasu mam kolory w grach tęczowe   zamazania napisów itp dzieje się po długim graniu tylko w grze assasin’s creed black flag

nie widać postaći i przycinanie się gry w menu jak są jakieś obrazki to widać tylko kolory. jak ustawiam wymagania minimalne a wysokie to dalej to samo. już reinstalowałem i dalej to samo,moje podzespoły:

 

System: Win 7 ultimate 64

 

Karta graficzna : GTX 560 SE

 

Procesor: i5-2400

 

zasilacz: logic  450 W

 

 

Jak zainstaluje nowe stery do grafy to się komp ścina wiec gram na starych ale nie wiem czy to coś daje

 

Na battlefield 3 nie mam takich problemów,

 

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2a51ae4a4c8b6d7.html

 

 

 

zdjęcie wzięłem z neta ale to to samo co ja mam  tylko jak wchodzę w menu albo na mapę w grze to mam te kolory. Czasami mam tez w trakcie gry jak biegam itp to cały ekran mam w kolorach, nie widać nawet postaci

 

 

semtex jak zainstaluje jakieś sterowniki nawet  bety to mi się komp cały śćina,czyśćiłem stery instalowałem w trybie awaryjnym i nic dalej sie zawieszało

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Zasilacz masz z czarnej listy. Zainstaluj najnowsze drivery Beta dla nV, rozwiązują sporo problemów z kartami Fermi (seria 4xx i 5xx).