Teenagent problem z dźwiękiem

Mam problem z dźwiękiem w grze Teenagent (to stara i dość nieznana POLSKA przygodówka wydana w 1995 przez Metropolis). Dźwięki po prostu powtarzają się np. kiedy z kimś rozmawiam za pierwszym razem słyszę normalny tekst, później gadają o czymś innym a ja przez cała rozmowę słyszę powtarzający się ten sam tekst. Na przykład na samym początku kiedy klikam na strażnika słyszę “raczej nie wywołuję odpowiedniego wrażenia”. później gadam z nim, a na ekranie widzę kolejne sekwencje dialogu ale w głośnikach słyszę: “raczej nie wywołuję odpowiedniego wrażenia” “raczej nie wywołuję odpowiedniego wrażenia” “raczej nie wywołuję odpowiedniego wrażenia” “raczej nie wywołuję odpowiedniego wrażenia” “raczej nie wywołuję odpowiedniego wrażenia” “raczej nie wywołuję odpowiedniego wrażenia” “raczej nie wywołuję odpowiedniego wrażenia” itd. i tak przez całą rozmowę. próbowałem uruchamiać grę przez różne emulatory (VDM; Dosbox) ale nic nie pomaga, dalej jest to samo. Czy można coś z tym zrobić??

Złączono Posta : 12.06.2006 (Pon) 20:01

Aha na stronie internetowej Dosboxa

http://dosbox.sourceforge.net/comp_list … =teenagent

jest napisane że ta gra jest obsługiwana przez program i to prawie bezproblemowo (patrz pasek). Ale z tego co zauważyłem gra była testowana na wersji 0.58 i 0.61 Ma to jakieś znaczenie??