Tego jeszcze nie grali!

Co grecy wysłali dla ofiar fal tsunami: http://info.onet.pl/1056256,69,item.html

Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że taki błąd może być efektem pośpiechu.

Darów mógło być tak dużo, że nie była sprawdzana zawartość wszystkich paczek.

Kolejna tania sensacja :?

Tak pewno było ale w tej sytuacji dla wielu ludzi ( zresztą jak widać dla autora tematu też) Nie ważna jest zawartośc pozostałych paczek ale własnie tych trefnych.

Nie widzę powodu się nad tym rozwodzić. :smiley:

Najpotrzebniejsze rzeczy dla ludzi dotkniętych takim straszliwym w skutkach katakliznem. Szczegulnie stringi. :hahaha:

Faktycznie…Śmieszne ;]

Wstawiłem ten temat, jako ciekawostkę nic więcej! Nie jest to żadna sensacja,bo każdemu mogła się wydarzyć taka wpadka, ale lekko śmieszne to jest i ociera się o czarny humor!

Jak najbardziej czarny. :slight_smile:

Jeżeli nie wiesz co to znaczy prawdziwy czarny humor, to dam przykład!

Ponoć prawdziwe! :o

Jedna rodzina dostała puszkę kawy, z ameryki! Raczyli się tym dosyć długo, aż otrzymali list z zapytaniem, czy doszła do nich przesyłka z prochami cioci, które były zapakowane w puszce od kawy! !!

:hahaha: Dobre. :smiley:

:shock: :shock:

O ■■■■ :? Współczuje :!:

A co do tematu to kolejne halo z niczego, jesteśmy tylko ludzmi którzy nie są doskonałą istotą - jest to jedynie przykład pomyłki, pomyślcie sobie ile takich paczek przecież wysyła się.

Jedna rodzina dostała puszkę kawy, z ameryki! Raczyli się tym dosyć długo, aż otrzymali list z zapytaniem, czy doszła do nich przesyłka z prochami cioci, które były zapakowane w puszce od kawy!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

nieźłe :shock:

W Polsce też mamy takie przypadki (nieodosobnione) że w ramach akcji charytatywnych pozbywają się ludzie starych szmat! Chamstwo do potęgi!

Ale co uwżasz za chamstwo? To, że ludzie wolą oddać te “szmaty” potrzebującym niż je spalić ? :-x

U nas w Polsce nie ma aż takiej biedy, żeby dzieci potrzebujące chodziły w szmatach, które nadają się na podpałkę. W tej sytuacji lepiej by zrobili jakby to spalili, lub wyrzucili do kosza, lecz szkoda im napychać własny kosz. Za wywózkę śmieci się płaci więc lepiej wyekspediować brudy w ramach darów!

Ha :shock:

Tego po tobie bym się nie spodziewał.

Przecież te twoje “szmaty” (chociaż nie które są w idealnym stanie - ale to szczegół) to nie wszystkie idą dla ludności polskiej, przeznaczone są również dla innych potrzebujących żyjących poza naszym krajem.

Kerimus czy ty jesteś z czegokolwiek zadowolony. Chyba nie. Jeszcze nie widziałem abyś mówił pozytywnie o takich sprawach. Wynajdujesz w necie jakieś tematy i narzekasz ciągle jaki ten świat jest zły. Wyluzuj się weź zonę idź do parku na spacerek. :wink:

I nie narzekaj na “szmaty” :wink:

Od ciekawostki :slight_smile: :

doszliśmy do :shock: :

Chyba faktycznie tak będzie lepiej :x :

A po powrocie postaw bardziej optymistyczny topic :stuck_out_tongue: .

Ten zostaje zamknięty, bo odreagowałeś za spacerze :slight_smile: