Tekst wyjeżdżający poza pasek adresu w Chrome

Może zły przykład podałem, gdyż adres tutaj jest nieco krótki, ale w dłuższych adresach tekst wyjeżdża poza pasek adresu kompletnie… Wie ktoś, jak temu zaradzić? W wypadku Chrome’a mam zainstalowaną wersję 64.0.3282.116, Brave również jest w najnowszej wersji - obecnie 1.0.40. Dodam na koniec, że problem jedynie występuje z włączonym Chrome Home, gdy Chrome Home zostaje wyłączony, co za tym idzie, pasek adresu wraca na górę (i wraca również poprzedni UI) problem znika, lecz wolałbym zostawić pasek adresu na dole :v. I przepraszam, jeżeli wybrałem zły dział, ale ten mi najbardziej pasował.

Zostaje sprawdzić czy na forum Google ktoś zgłaszał błąd i bugs trackingu:

Ja na najnowszym Chrome 63.0.329.111 z Androidem 7.0 tak nie mam; nawet w trybie podzielonego okna na pół z inną aplikacją (wtedy mam mniejszą szerokość niż przy pionowym ustawieniu aplikacji):

Wyszukiwarka Google w Chrome i Brave Dobreprogramy w Chrome i Brave

Problem może jest na starszym androidzie (chyba masz 4.1.2 - 4.4.2) i może ta czcionka podobna do Comic Sans.

1 polubienie

No właśnie mam Androida 4.1.2. I próbowałem zmiany czcionki na Roboto (miałem/mam ustawioną LG SmartGothic), ale nic to nie dało. Przejrzę w wolnej chwili strony, które podałeś, może rzeczywiście ktoś już zgłaszał ten błąd. Dzięki za pomoc.

1 polubienie