Tekst wyświetla się na innym tekście

Witam,
Od kilku dni czasami występują u mnie błędy na stronie.
Będąc dziś na https://www.dobreprogramy.pl/Nie-tylko-Spectre-i-Meltdown.-Wykonywanie-spekulatywne-jako-generator-liczb-losowych,News,104122.html na samym dole strony mam taki efekt jak na zrzucie ekranu.


Dodatkowo czasami (choć coraz częściej) mam problem z przewijaniem strony. Mianowicie strona się przesuwa po czym wraca kilka linijek wyżej. I tak w koło. Nieważne czy to scroll czy suwak w przeglądarce.
Szczegóły:

  1. Jakiej przeglądarki używałeś podczas napotkania błędu? Podaj nazwę i wersję lub user-agenta.
    Firefox (69.0.1 (64 bity))
  2. Czy błąd występuje w widoku mobilnym czy desktopowym?
    Desktopowym
  3. Czy udało Ci się zreplikować (powtórzyć) błąd w trybie incognito (przeglądaniu prywatnym) Twojej przeglądarki?
    Na tej samej stronie tak.
  4. Pod jakim adresem URL wystąpił błąd? – podaj pełny adres URL skopiowany z okna adresu przeglądarki.
    https://www.dobreprogramy.pl/Nie-tylko-Spectre-i-Meltdown.-Wykonywanie-spekulatywne-jako-generator-liczb-losowych,News,104122.html
  5. Czy udało Ci się powtórzyć wykryty błąd?
    Tak
  6. Jakie czynności (krok po kroku) wykonałeś/aś od załadowania strony do wystąpienia błędu?
    Scrollowałem na sam dół strony.

edit:
Problem jest tylko w Firefox. Sprawdziłem też wersję Nightly (71.0a1 (2019-09-29) (64 bity)), dzieje się to samo. Natomiast w Chrome problem nie występuje.

Sprawdzałeś z wyłączonym mechanizmem ochrony prywatności:

To jest takie dziadostwo, że ochrona przed “fingerprintingiem” buguje Entery:

Na operze/android ,to samo.Więc chyba nie wina przeglądarki.

Niestety, bez zmian. Nawet wyczyściłem ciastka i dane stron. Nic to nie dało.

Miałem to samo przez jeden dzień, ale “samo przeszło”. FF ten sam co u Ciebie.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Tak jak pisałem w innym wątku, wiemy o tym problemie - dotyczy głównie Firefoksa (przeglądarek Gecko). Pracujemy nad rozwiązaniem wspólnie z zespołem IT WP odpowiedzialnym za biblioteki reklamowe, bo to w nich leży problem…

Dzięki za odpowiedź i rozwiązanie :slight_smile: :+1:

Przedstawiłeś w czym jest problem, ale problem rozwiązany nie jest.

Udało nam się w międzyczasie namierzyć dokładne źródło problemu i tymczasowo wyłączyliśmy problematyczną reklamę. Naprawa niestety tak jak pisałem nie leży w całości po naszej stronie…

1 polubienie

Problem rozwiązany całkowicie :slight_smile:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.