Tel do 200 zł z dużym wyświetlaczem

Szukam telefonu dla trochę starszej osoby. Nie musi miec bajerów, ale wyświetlacz przynajmniej taki, jak w Siemensie CX75 (132x176). Firma chyba nieważna. Na pierwszym miejscu jest wyświetlacz.

Za bardzo się nie znam… Może Motorola F3.

nokia:

3650 (4k kolorów)

3660 (64k kolorów)

6600 (64k kolorów)

2,1 cala

i wszystkie mają symbiana

no i oczywiście mieszczą się w budżecie 200zł (z 6600 może być problem ale na allegro jak znajdziesz tanią aukcję…)

jeśli na zdjęciach (mówię tu o aukcji) jest polskie menu to bierz ale jak nie ma zdjęcia i nie pisze polskie menu to trzeba się zapytać…

PS. chyba wszystkie tele z symbianem s60v1 i kilka z s60v2 mają 2,1 cali

K700i?

k700i miałem przez da lata, nie polecam, O bezawaryjności w tym telefonie mówić nie wolno. Nie znałem sprawnego tego modelu. Przyciski dla starszej osoby są zbyt blisko siebie ustawione (moja babcia zamiast jednego wciskała 3 naraz…)

jak dal starszej osoby to motorola F3 ma duży czarno-biały wyświetlacz no to idealni jak na osobę starszą.

ciężko się połapać na F3…

a na kolorowym wyświetlaczu już jest łatwiej…

chyba że nie lubisz tej osoby to daj mu F3 :smiley:

Kontynuuję temat. Telefon może być jednak do 250 zł. Wyświetlacz nie musi być tak duży, jak podałem, ale nie za mały.

możesz kupić sagema jakiś z serii mx, mój ojciec go mam, też jest osobą starszą 52 lata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jesli to ma byc telefon dla starszej osoby, to polecam:

-Nokia 3510i - wyrazny wyswietlacz, duze klawisze :slight_smile:

-Nokia 6310i - niezawodny telefon… dla starszej osoby idealny.

pozdro

Zastanow sie co piszesz… N70 do 200zl? xD

a jakąś starszą nokie??? moja babcia ma 3410i i jest dobrze… a nie jest jakaś mistrzynią w obsłudze urządzeń elektrycznych…

lepiej wziąść 7650…

łatwy w obsłudze… i ma duży wyświetlacz…

i jest dość tani