Tel do 300 zł Najlepiej nowy (z dotykiem jak i bez )

Witam

Poszukuję telefon do 300zł . Dużo tego jest na Forum , ale potrzebne świeże informacje. Telefon najlepiej nowy (fajnie jak był dotykowy min 3 cale ) lecz nie musi lub używany tu już lepiej bez dotyku. Co musi mieć ? Kartę pamięci lub dużą pamięć wewnętrzną, mp3, wi-fi, jakiś aparat w miare funkcjonalny ( 3 Mpx ). Najlepiej żeby nie zamulał. Co proponujecie ? Przejrzałem różne fora i mam mętlik.

Jedyne co mam na uwadze to LG P350 Swift. Patrzyłem też na te chińskie podróbki, ale słyszałem ze to szajs. Dzięki z góry za pomoc.

Dodane 13.03.2013 (Śr) 17:05

Który z tych jest najlepszy . Oczywiście za i przeciw też mile widziane . Sony Xperia tipo, Sony Xperia J, Samsung Galaxy mini 2, Sony Ericsson Vivaz Pro. Tel ma się nie mulić , wi-fi dobrze działać , aparat Xperi J ma lampe to jest jego plus . Jak to widzicie ?

Xperia J wygląda przekonująco. Dobry wyświetlacz, aparat 5.0, pojemna bateria. Soniaka Vivaz nie znam, ale korzystałem z Mini2, przyjemny telefon, ale w specyfikacji ustępuje Xperii J. I to właśnie na niego bym obstawiał.

Niedotykami w tej cenie nie zawracałbym sobie głowy, z reguły producenci oferują mniej lub bardziej przestarzałe modele, najbardziej rozwijają modele dotykowe.

Xperia J będzie mulić ma 1 rdzeniowy procesor, co na dzisiejsze czasy to nic.

No tak , ale pozostale maja 800 :slight_smile: a nie 1000 ;/

Nie ma jak fachowa rada :slight_smile: Chcecie po 2/4/6 rdzeni, a nawet nie macie do czego takiego procesora wykorzystać #-o

Najlepsza z podanych to Xperia J, zresztą pozostałe telefony są praktycznie identyczne :slight_smile: Xperia J dostała (chyba już?) Jelly Beana, więc nie powinna mulić (projekt butter) na ICS może być trochę zawalata ale to nie wina telefonu a samego systemu. galaxy Mini2 skreśliłbym na starcie, ma starego Androida i nie zanosi się na aktualizacje do Jelly Bean.

Jak może być używany to spróbuj poszukać Sony Live with Walkman w przedziale 300-400zł pozostawia młodszą konkurencję w tyle(snapdragon s2 i adreno 205) ma całkiem fajne wsparcie społeczności i można się pobawić w modowanie.

A co myślicie o telefonie Samsung GT-S8500 Wave . ZAstanawiam się miedzy nim a Xperia J :slight_smile:

Dodane 15.03.2013 (Pt) 23:59

Lub jakiś inny fajny model :slight_smile: Byle nie zamulał do 300 zł :slight_smile:

Nad wave nawet nie myśl, jest na badzie - nierozwijanym, mało popularnym systemie.

To jaki telefon polecacie ? Ma być dla dziewczyny więc nie chce szajsu kupić , ale też do 300 zł .

SONY ERICSSON XPERIA X10

Nokia 100, płacisz 70 złotych i telefon jak marzenie.

Jak to nie macie? Android jest w stanie zużyć dowolną liczbę rdzeni na w sumie nie wiadomo co.

No a jak! Sam kupiłem go za 79zł i służy jako zapasowy/awaryjny. Jak na tą cenę to bardzo dobry telefon :smiley:

A co do tematu to również brałbym Xperie J :slight_smile:

Czy nokia 100 działała by z swiffpayem? Pytam bo chyba ją kupie ale musiała być działać z tymi płatnościami mobilnymi,…