Tel. do muzyki w granicach 850 PLN-czy polecacie SE W950i?

Cześć wszystkim forumowiczom. Jak w tytule. Planuję wymienić moją Nokię E50 na coś, co się bardziej nadaje do słuchania muzyki. Co myślicie o SE W950i? Kosztuje tyle, że jeszcze mi zostanie, ma ponoć dobrą jakość dźwięku na słuchawkach, 4 GB wbudowanej pamięci. Ale boję się o jego “praktyczną” stronę - gdzieś ktoś napisał, że telefonu fajnie się używa, będąc w biurze czy w domu, ale jak przychodzi użyć go na zewnątrz, czy w trakcie jazdy autobusem, to staje się to koszmarem, bo raz: klawiatura alfanumeryczna jest bardzo niewygodna, dwa idąc ulicą trudno (o ile w ogóle można) posługiwać się rysikiem, aby dostać się do poszczególnych funkcji telefonu. Dodam, że często używam telefonu “w biegu”, więc nie bardzo widzę, abym za każdym razem jak chcę napisać sms-a, musiał się zatrzymywać, lub w autobusie wykazywać się nadludzkim wyczuciem równowagi;-) Czy ktoś ma moze jakieś większe doświadczenie w posługiwaniu się tym telefonem? Jeśli tak, to jak jest w rzeczywistości z jego obsługą? A może moglibyście polecić coś innego w tej cenie? Dodam, że aparat fot. nie jest mi niezbędny. Dzięki z góry!