Tel z wifi do 600zł

Witam! Jako że mój operator leci sobie w … z telefonami, to obniżę sobie abonament a telefon kupię osobno. Moje wyamagania :

wifi

dość dobry aparat (głównie dokumenty itp.)

dobry odtwarzacz

dobry głośnik

Myślałem nad 5530, co o niej sądzicie ? Nie wiem tylko jak te zdjęcia wychodzą na mgsm.pl znalazłem 2 i nie powalają ![;

http://files.mgsm.pl/users_imgs/nokia_5 … 12cbe9.jpg

http://files.mgsm.pl/users_imgs/nokia_5 … 7f910b.jpg

może era g1/htc g1

Nie opłaca się HTC już nawet nie ma go na swojej stronie a era go wycofuje zastępując nowszą wersją Era G2 (inaczej HTC Hero bodajże) :wink:

ale imo do 600zł z wifi jeden z najlepszych, jeszcze czasami za tyle można wyrwać iphone 2g

iPhone wygodniejszy jeśli chodzi o WiFi :wink:

fotki ma dobre nawet do dokumentów, wiem bo robiłem foto sprawdzianu jak go miałem :stuck_out_tongue: odtwarzacz jest bardzo dobry, głośnik nie jest potężny ale po przedziurawieniu tej głupiej folii jest głośniejszy 3 razy :wink:

A jaki sens jest kontynuowania umowy z operatorem skoro kupisz telefon we własnym zakresie , kupując tela we własnym zakresie najbardziej opłacalnym wyborem jest obecnie prepaid , rozmowy do wszystkich sieci po 29 groszy , przy małym abonamencie bedziesz miał jakis pakiet minut darmowych a reszta po prawie 60 groszy za minute , nawet jeżeli dostaniesz w abonamencie za 30zł 60 minut gratis to i tak te rozmowy wyjdą drożej jak w prepaid , bo ładując prepaid za 30zł masz ponad 100 minut do wygadania.

w erze za 15zł mam 100min do wszystkich oprócz Play ; ] A niewykorzystane przechodzą na next time.

Dodane 01.12.2009 (Wt) 17:18

czyli iphone 2g nie był by zły ?

jestem dociekliwy i sprawdziłem oferte ery i nie ma w niej abonamentu za 15zł nawet dla stałych czy przedłużających umowe klientów najtańszy jest za 25 zł więc jak to jest z tym 15zł i 100 minutami??? czy jest to jakiś pakiet dodatkowy?? Z informacji jakich doczytałem się na stronie ery to 15zł to dodatkowa opłata za dodatkowe darmowe minuty.

jakbym miał 600zł znów bym go kupił :wink: albo bym kupił ipod touch bo w sumie taniej a telefon mam :stuck_out_tongue:

hmm jesli chodzi o wifi to dobrym wyborem była by Nokia E51 lecz mały wyswietlacz i slaby aparat

Wydaje mi sie jak bys troche zwiekszył limit funduszy to polecił bym ci Nokie 5800 jest lepszy model telefonu o jakim wspomniałeś w pierwszym poście…

Apart 3.2 nie jakaś rewelacja ale zdjecia sa ok

Wifi - duży wyswietlacz+ dobre wifi

głośnik gra pięknie bo to xm

jak bys chciał używany to za 600zł da rade kupic

Prowadze strone o tym telefonie… zobacz co o nim sądzą userzy 5800.pl

nokia 5200 też była xm a jak gra… gorzej od chińskiego radyjka z bazaru

5800 do internetu w ogóle się nie nadaje w porównaniu z konkurencją to telefon multimedialny a nie internetowy

no myślę ze 5530 mogłaby być. ale lepiej dołożyc parę złotych i mieć 5800