Tel. z Wirless Tether i dobrą baterią

Witam

Ostatnio zastanawiałem się na tym, czy istnieje telefon , bez dotykowego ekranu taki wiecie zwykły telefon do dzwonienia z dobra bateria ktora trzyma z 4-5 dni, który ma wifi i opcje Tether (czyli, że z telefonu można zrobić router wifi [hotspot]).

Sam osobiście posiadam tera HTC hero i bateria mi wytrzymuje 1-2 dni w zalezności od intensywności, ale uświadamiam sobie coraz częściej , że tak duży ekran przydaje mi się tylko kiedy gram w gry i przeglądam net lub dokumenty. Dlatego pomyślałem, że fajniej było by kupic ipoda touch + ten telefon o którym pisze wyżezj, i w momencie kiedy bym chciał korzystać z netu to bym sobie używał w telefonie opcji Tether, a w necie siedział na ipodzie touch, a na codzień do dzwonienia zwykły telefon.

A co wy o tym sądzicie ? Ja np. chciał bym mieć telefon do którego bym podłączał duży dotykowy ekran który np. trzymał bym w portfelu.

Nokia z Symbianem S60 ma możliwość zainstalowania darmowej lub płatnej wersji JoikuSpot, który do udostępniania służy. Niektóre z tych Nokii mają dość dobre czasy czuwania, np. E52. Bateria nie radzi sobie jednak zbyt dobrze przy długotrwałym udostępnianiu Internetu.

oo super dobrze wiedzieć, niestety nigdy nie interesowalem się symbianem, na jakie modele noki można instalować symbiana S60? jest jakiś wykaz modeli? , pytanie tylkko czy płatana wersja tego programu działa dobrze może ktoś testował w połaczniu z ipode touch?

Oczywiście zdaje sobie sprawe z tego , że internet “zżera” baterie bo na moim htc hero tak właśnie jest. Ale myśle o takim rozwiązaniu wlaśnie po to aby bateria trzymała długo w momentach kiedy nie korzystam z internetu, a nie oszukujmy się ze przecięttnie każdy smartphone z Widows Phone, Androidem , iOS to 1-2 dni.

Telefon z Androidem jak trzyma 1.5-2 dni przy częstym użytkowaniu to jest super. Mój i5800 potrafi trzymać zarówno 10h jak i 60h, zwykle ok 30-40h. Ale jak włączyłem Router Wifi na nim na 3G oczywiście, to mi chyba prawie pół akumulatora pożarło w 3h;-)

S60 jest na większości Nokii serii “N” oraz serii “E”, co najwyżej w różnych swoich odmianach.

Niestety, nie testowaliśmy ani darmowej ani płatnej wersji na iPodzie Touch, na kilku komputerach i telefonach działało bez problemów.