TELE2 czy Neostrada TP?

Mam problem… Nie bawem kończy mi się umowa z Neostradą TP. Przeglądając ceny innych operatorów. Tele2 jest najbardziej opłacalna. A przechodząc do rzeczy jak zachowuje się internet w Tele2? Przerywa połączenia czy jest mniejszy transfer niż powinien być. Z góry dziękuje za odpowiedź.

jak na zaranie tele2 jest jeszcze w Polsce, i dlatego masz ich do wyboru, ale to tylko na pewien czas, jak wybierzesz tp to będziesz mieć nadal w tp, ale ja wybierzesz tele2, to za jakiś czas będziesz mieć do wyboru czy przejść do neti czy do tp czy do jakiejś innej firmy.

Pozdrawiam

Od Tele 2 to ja się trzymam zdala po nie miłej przygodzie z telefonem miało być taniej, super itp. A było jak zawsze ukryte koszty, aż w końcu umowa rozwiązana zgodnie z prawem i wszelakimi zasadami i tak walneli mi karę 250 zł bo niby spoźnilem się 1 dzień z tym rozwiązaniem. I na pewno nie chce od nich internetu, obecnie kończy mi się umowa z TP i chyba skuszę sie na Netie i ich 4 mb bo UPC nie moge mieć :frowning: Oglądałem cennik T2 i jak miną promocje to wcale nie jest tak tanio no chyba iż wezmiesz umowe na 36 miechów :confused:

Jeśli mam mieć podobną przygodę jak ty, dziękuję zostanę przy TP…

P.S. Jednak na forum można się sowiedzieć wielu ciekawych rzeczy… ;p

Jeśli tylko możesz, trzymaj się jak najdalej od Tele2…

Novum jest dosyć młodą firmą telekomunikacyjną a jej oferta jest ciekawa http://t-novum.pl/

pzdr!

Ja powiem tak nie ryzykuj z tele2. W Netii mają teraz dużo promocji a co najważniejsze gwarancje niskiej ceny podczas trwania umowy a tego nie ma jeszcze nikt. Po 6 pełnym miesiącu rozliczeniowym możesz zmienić opcje jeśli będzie niższa cena np bierzesz 1MB za 59 a potem jak będzie w jakieś promocji za 54 czy mniej to sobie zmieniasz a czas umowy się nie wydłuża, z resztą tele2 będzie się zwijać z polski bo netia go przejęła to nie będą promocje już tak atrakcyjne jak u netii :slight_smile:

Internet Turbo w UPC to jest to http://www.upc.pl/cennik/ - faja mięknie i tyle…

ale Tele 2 to juz powoli to samo co Netia…kilka tygodniu temu Netia kupiła Tele2 takze przejęła sobie sporo abonentów.

Netia kupiła Tele2 szczegóły

Ja na Twoim miejscu zastanowił bym się nad Netią.

Dziękuję wszystkim za rady. Napewno są mi pomocne :wink:

P.S. Koniec tematu.