TELE2 czy Neostrada TP?

(Krzysztof Mos) #1

Mam problem... Nie bawem kończy mi się umowa z Neostradą TP. Przeglądając ceny innych operatorów. Tele2 jest najbardziej opłacalna. A przechodząc do rzeczy jak zachowuje się internet w Tele2? Przerywa połączenia czy jest mniejszy transfer niż powinien być. Z góry dziękuje za odpowiedź.

(marcin_rom) #2

jak na zaranie tele2 jest jeszcze w Polsce, i dlatego masz ich do wyboru, ale to tylko na pewien czas, jak wybierzesz tp to będziesz mieć nadal w tp, ale ja wybierzesz tele2, to za jakiś czas będziesz mieć do wyboru czy przejść do neti czy do tp czy do jakiejś innej firmy.

Pozdrawiam

(Mattixxxl) #3

Od Tele 2 to ja się trzymam zdala po nie miłej przygodzie z telefonem miało być taniej, super itp. A było jak zawsze ukryte koszty, aż w końcu umowa rozwiązana zgodnie z prawem i wszelakimi zasadami i tak walneli mi karę 250 zł bo niby spoźnilem się 1 dzień z tym rozwiązaniem. I na pewno nie chce od nich internetu, obecnie kończy mi się umowa z TP i chyba skuszę sie na Netie i ich 4 mb bo UPC nie moge mieć :frowning: Oglądałem cennik T2 i jak miną promocje to wcale nie jest tak tanio no chyba iż wezmiesz umowe na 36 miechów :confused:

(Krzysztof Mos) #4

Jeśli mam mieć podobną przygodę jak ty, dziękuję zostanę przy TP...

P.S. Jednak na forum można się sowiedzieć wielu ciekawych rzeczy... ;p

(JarekMk) #5

Jeśli tylko możesz, trzymaj się jak najdalej od Tele2...

Novum jest dosyć młodą firmą telekomunikacyjną a jej oferta jest ciekawa http://t-novum.pl/

pzdr!

(Kozza) #6

Ja powiem tak nie ryzykuj z tele2. W Netii mają teraz dużo promocji a co najważniejsze gwarancje niskiej ceny podczas trwania umowy a tego nie ma jeszcze nikt. Po 6 pełnym miesiącu rozliczeniowym możesz zmienić opcje jeśli będzie niższa cena np bierzesz 1MB za 59 a potem jak będzie w jakieś promocji za 54 czy mniej to sobie zmieniasz a czas umowy się nie wydłuża, z resztą tele2 będzie się zwijać z polski bo netia go przejęła to nie będą promocje już tak atrakcyjne jak u netii :slight_smile:

(Mattixxxl) #7

Internet Turbo w UPC to jest to http://www.upc.pl/cennik/ - faja mięknie i tyle...

(Kaczy232) #8

ale Tele 2 to juz powoli to samo co Netia...kilka tygodniu temu Netia kupiła Tele2 takze przejęła sobie sporo abonentów.

(gabrychu) #9

Netia kupiła Tele2 szczegóły

Ja na Twoim miejscu zastanowił bym się nad Netią.

(Krzysztof Mos) #10

Dziękuję wszystkim za rady. Napewno są mi pomocne :wink:

P.S. Koniec tematu.