Tele2 podłączenie do internetu

Witam. Ostatnio postanowiłem założyć sobie internet i wybrałem usługę tele2 2MB.

Zakupiłem pakiet instalacyjny tele2 i na razie czekałem na telefon od tele2 (jakaś synchronizacja). Więc gdy tylko otrzymałem telefon od tele2, że wszytko jest ok, od razu wziąłem się do podłączania . Podłączałem zestaw instalacyjny tak jak było pokazane to w instrukcji i gdy po instalacji płyty restartuje mi się PC. Myślę teraz to już lans zaraz będę śmigać po necie.

Kolejno odpalam ikonę tele2, następuje łączenie z jakąś stroną tele2. Czekam chwile i pokazuje mi się okienko z podaniem hasła i loginu (okienko jest inne niż te które pokazane jest w instrukcji).

Więc wpisuje login i hasło, które miałem na pudełku i klikam enter. Po chwili wyskakuje mi okienko z napisem "Authorized required ". Po odświeżeniu strony znów pokazuje mi się okienko z logowaniem i tak cały czas.

Na modemie (SpeedTouch) święcą mi się wszystkie światełka (Power, ADSL, USB który migocze czasami, Internet, oprócz Enthernet bo wybrałem USB, chociaż próbowałem również przez to ale jest tak samo.)

Może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak? Może jest coś od nich?

Najlepiej zadzwoń na linie serwisowąTele2 i powiedz im o tym problemie tam znajdziesz najlepsze rozwiązanie.

Być może nie dodali cię jeszcze do bazy klientów.

Podobna sytuacja zdarza się nieraz z neostradą po pierwszym podłączeniu d osieci trzeba czekać nieraz parę godzin zanim centrala zatrybi.

Miejmy nadzieję, że masz rację :-D. Jutro do nich za dzwonię i zobaczymy co z tego wyniknie.

fight100

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dzwoniłem dzisiaj do tele2 ta ok 9 rano i powiedzieli mi, że jeszcze dzisiaj będzie wszystko dobrze. Czekałem cały dzień i się nie doczekałem ehhh. Ciekawe ile się na to czeka, bo mówią inaczej i robią co innego.