Teledysk z Wiewiórką

(Mutsumi) #1

Cześć, Jestem nowa na forum i nie wiem czy to miejsce jest odpowiednie na takie pytanie, ale c zy może znacie tytuł takiego teledysku gdzie była taka wiewiórka co pod koniec wysadziła świat, aha dodam że teledysk był zrobiony z pikseli :slight_smile:

(Bartekn77) #2

Jest to dział "Na luzie" więc to miejsce jest odpowiednie.

A mogłabyś podać więcej szczegółów odnośnie tego teledysku. Coś mi świta tylko nie moge se dokładnie przypomnieć. Jak podasz więcej szczegółów to se chyba przypomne.

(Petro20) #3

Mnie też świta, mam nawet ten teledysk "przed oczami".

(Mutsumi) #4

Aha, no to może tak.

Wiewiórka była spikselizowana tak jak jej otoczenie, Był tam koń, i to chyba leciało jakoś tak -> Don't Stop, Don't Stop , can't stop, can't stop Go!! Everybody

P.S. Przepraszam za łamaną Angielszczyznę, ale znam tylko Francuski i Niemiecki, Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

(system) #5

Junior Senior - Move Your Feet

(Petro20) #6

I wszystko jasne :smiley: Właśnie znalazłem tekst tej piosenki :lol:

http://www.emuzyka.pl/tekstypiosenek/1085/1.php

(Mutsumi) #7

Tak to to !!

(Bartekn77) #8

Mam nadzieje że jescze nie odchodzisz z forum? BO to twoje pierwsze posty i jak to już wiesz to mam nadzieje że tu jeszcze zostaniesz

(Mutsumi) #9

Pewnie że nie :slight_smile: To chyba pierwsze forum gdzie ktoś mi odpowiedział na pytanie :D, w każdym razie jak będe miała problem to już wiem gdzie się zgłosić :), Dzieki wsztstkim za wszystko :slight_smile: