Teledysk z Wiewiórką

Cześć, Jestem nowa na forum i nie wiem czy to miejsce jest odpowiednie na takie pytanie, ale c zy może znacie tytuł takiego teledysku gdzie była taka wiewiórka co pod koniec wysadziła świat, aha dodam że teledysk był zrobiony z pikseli :slight_smile:

Jest to dział “Na luzie” więc to miejsce jest odpowiednie.

A mogłabyś podać więcej szczegółów odnośnie tego teledysku. Coś mi świta tylko nie moge se dokładnie przypomnieć. Jak podasz więcej szczegółów to se chyba przypomne.

Mnie też świta, mam nawet ten teledysk “przed oczami”.

Aha, no to może tak.

Wiewiórka była spikselizowana tak jak jej otoczenie, Był tam koń, i to chyba leciało jakoś tak -> Don’t Stop, Don’t Stop , can’t stop, can’t stop Go!! Everybody

P.S. Przepraszam za łamaną Angielszczyznę, ale znam tylko Francuski i Niemiecki, Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Junior Senior - Move Your Feet

I wszystko jasne :smiley: Właśnie znalazłem tekst tej piosenki :lol:

http://www.emuzyka.pl/tekstypiosenek/1085/1.php

Tak to to !!

Mam nadzieje że jescze nie odchodzisz z forum? BO to twoje pierwsze posty i jak to już wiesz to mam nadzieje że tu jeszcze zostaniesz

Pewnie że nie :slight_smile: To chyba pierwsze forum gdzie ktoś mi odpowiedział na pytanie :D, w każdym razie jak będe miała problem to już wiem gdzie się zgłosić :), Dzieki wsztstkim za wszystko :slight_smile: