Teledyski na Onecie nie działają

Witam :wink:

Wiecie może dlaczego nie działają teledyski na Onecie na Viscie Ultimate SP1 i Win7 beta? Naturalnie oryginalne z poprawkami.

Na XP działają bez problemów, a na systemach powyżej nie. Dodam że filmy na Youtube wyświetlają się prawidłowo, na wszystkich przeglądarkach to sprawdziłem i wszędzie jest to samo, czarne okienko, router nie miga diodą a więc materiał się nie ściąga, firewalle są systemowe, antivir to Avira, systemy są regularnie skanowane Avirą jak i innymi programami typu Spybot i nigdy nic nie wykazują.

Dodam, że Vista jak i Win7 beta są w wersji US, myślicie że ma to jakieś znaczenie? Kodeki to tylko FFdshow, żadne kodekpacki.

Dodam na koniec że to nie ja chcę te cholerne teledyski oglądać, tylko muszę coś zrobić bo suszą mi głowę. :evil:

Teledyski na onecie śmigają pod vistą. Z IE nie powinno być problemów. Sam sprawdzałem na czystym systemie i działa. Filmiki na onecie są w formacie .wmv, a nie we flashu tak jak na youtube’ie (pliki .flv) Sprawdzałeś pod IE?

Dla Firefoxa i Opery trzeba doinstalować plug-in wmpfirefoxplugin.exe. Jeśli jest dźwięk, a nie ma obrazu tylko “czarny kwadracik”, to spróbuj kliknąć prawym myszki na ten kwadrat i dać opcję “Pełny ekran”.

Jeśli korzystasz z Firefoxa możesz również spróbować wtyczki MediaWrap. Umożliwia ona oglądanie filmików z kontrolkami ActiveX

Na IE też nie działają, może coś się skaszaniło z MediaPlayerem, to musi być jakiś błąd systemowy lub jakaś usługa się wyłączyła :?

Dzięki, spróbuje z tą wtyczką i pogrzebię jeszcze w systemie, a jak nic z tego nie wyjdzie to szybciej wyjdzie mi postawienie systemu od nowa :evil: