Teledyski sie nie odtwarzają

Witam ,

Otóż w pewnym czasie przestały mi działać takie serwisy jak miastomuzyki czy teledyski.onet.pl , działać w sensie żaden teledysk ani radią nie chcą się włączyć .

Jeśli potrzeba jakiś wtyczek czy czegoś takiego prosze o podanie linku .

Z góry wielkie dzięki

Jeśli używasz jakiegoś filtra reklam to może być to powodem tego stanu rzeczy.

Fajnie by było gdybyś w nazwie tematu podał konkretny problem niż “nie działa” :wink:

Jezeli korzystasz z kilku przeglądarek to jakich ? // … i czy w IE odtwarzają sie normalnie teledyski itd. ?

Jezeli korzystasz z kilku przeglądarek jak np Mozilla i Internet Explorer a w IE ci działają teledyski a w Firefox nie … to może to byc wina nie poprawnego doboru kodeków bądz wtyczek.

Jezeli w obu przeglądarkach nie działają playery to masz coś z systemem.

Rivo346 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie kasowałeś flasha/IE?

Używam mozilli , ale niedawno ściągnąłem sobie google chrome , ale też nie działa , nic nie usuwałem . Jeśli chodzi o filtr reklam nawet nie wiedziałem że coś takiego jest xD .

Media Player jest? Miasto muzyki właśnie chyba z media playera korzysta przy odtwarzaniu.

Jak nie to pobierz http://www.microsoft.com/windows/window … fault.aspx

To samo z flesh playerem, jest? Jak nie to pobierz http://get.adobe.com/flashplayer/

Mam WMP 11 i jakiś upade czy coś takiego

Rivo346 , jaki pakiet kodeków masz zainstalowany ?

Jeżeli masz kilka pakietów, to odinstaluj je programem Revo Uninstaller (wybierz tryb “Zaawansowany” i usuń wszystkie pozostałości po kodekach jakie Revo odnajdzie).

Po zakończeniu deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Zainstaluj pakiet kodeków FFDShow oraz Real Alternative (dla filmów RMVB).

Dodatkowo zainstaluj Flash Player oraz Shockwave Player.

Zainstaluj również plugin umożliwiający odtwarzanie w przeglądarce Mozilla Firefox filmów Windows Media -> KLIK.

Jeżeli powyższe zabiegi nie pomogą, to całkowicie przeinstaluj przeglądarkę Mozilla Firefox:

Odinstaluj Mozillę programem Revo Uninstaller (wybierz tryb “Zaawansowany” oraz usuń wszystkie pozostałości po Mozilli jakie Revo odnajdzie).

Wejdź w:

C:\Documents and settings\Twój profil\Dane aplikacji -> usuń folder “Mozilla”, jeżeli istnieje,

C:\Documents and settings\Twój profil\Ustawienie lokalne\Dane aplikacji -> usuń folder “Mozilla”, jeżeli istnieje.

Po powyższych zabiegach zostaną utracone wszystkie Twoje ustawienia w przeglądarce, karty itp.

Po tych zabiegach zainstaluj na nowo Mozillę Firefox -> 3.0.6.

Dodatkowo zainstaluj Flash Player oraz Shockwave Player.

Podczas instalacji przeglądarki muszą być zamknięte.

No więc mam zainstalowane wszystko co wyżej wymienione i jeszcze PowerDVD