Telefon -> `1000 zł

Witam

Kiedyś tu miałem taki temat, ale po pierwsze nie miałem czasu zrealizować moich planów, a po drugie było to dawno temu (a wszystko się pozmieniało).

Ogólnie chodzi mi o pomoc w wyborze telefonu w okolicach 1000zł. Kiedyś poważnie sie zastanawiałem nad samsungiem omnią, jednak teraz troche mnie odstrasza małop recyzyjny ekran. Szukam czegoś podobnego, czyli dobry procesor, dobre oprogramowanie (nie chce symbiana, wole windows mobile, a może android? nie wiele wiem o nim…), GPS, w miarę dobry aparat, WiFi, sensor ruchu, pojemna pamięć itp itd

Niestety mam na temat telefonów stare informacje (bo dawno sie nimi interesowałem). W miare ciekawym modelem jest jeszcze htc touch pro, niestety jest on troszkę przy drogi :confused: Na allegro widziałem htc magic za 1000zł, tylko, że jest z androidem. Co o nim sądzicie? Jakie telefony proponujecie i dlaczego? Co na moim miejscu byście kupili?

Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

PS: Temat trochę inny niż ten ‘równoległy’. Iphone nie mieści się w moim przedziale cenowym :confused:

Sam bym wziął tego Magica - Wifi, super ekran, no i Android - system o nieocenionych możliwościach mnóstwem oprogramowania. HTC ma wydać na niego nową wersje swojej nakładki więc o wygląd nie należy się martwić. Wyszedł już nawet na niego przeportowany rom od HTC Hero i telefon zyskuje jeszcze bardziej :slight_smile:

Możesz jeszcze

http://allegro.pl/item739396084_mda_com … _nowy.html

Faktycznie to po prostu Diamond tylko że dla ery :slight_smile: Sprawdzałem, można wgrać debrandowany rom i ma się oryginalnego diamonda i 200zł w kieszeni :slight_smile:

osobiscie posiadam omnie i jestem z niej zadowolony aparat robi dobre foty czasami trzeba sie nakabinowac ale warto gps smiga az molo jest duzo programow takze mozna go zrobic pod swoje potrzeby poprostu miodzio polecam :smiley: ps:ekran reaguje dobrze na dotyk :stuck_out_tongue:

3G 8GB za 1000zł spokojnie kupisz…

http://www.allegro.pl/54003_iphone_3g.h … 01&order=p

jesteś pewien?

http://www.allegro.pl/54003_iphone_3g.h … %BC&a_enum[44]=1&a_enum[45]=all&a_enum[954]=all&a_enum[1256]=all&a_enum[1954]=all

Interesuje mnie tylko nówka…

Jakie inne telefony mi doradzicie?

Jak nowy to może Toshiba G810:

http://www.allegro.pl/item740076028_tos … _nowy.html