Telefon 350-450 zł

wiem że były takie tematy ale każdy to cos innego ; p

wymagania

  • na karte

  • aparat - hmmm może być ale nie musi

  • mp3 - dobrze żeby miał

  • dyktafon

  • zestaw glośnomowiacy

  • podczerwien (?)

  • kolorowy wywietlacz

  • jakieś tam gierki

  • i te inne ‘pierdoły’ (zegarek, kalkulator)

telefon nie musi być nowy może być z allegro, zastanawiałem się nad SE k300i i nad nokia 6030 - ale ona nie ma tych rzeczy wypisanych wyzej, hmmm

bardziej chcialbym miec jakas nikie bo se k300i na duzo ludzi strasznie ; p

Siemens C65, mam go :stuck_out_tongue: tylko mp3 nie obsługuje. W Erze na karte kosztuje 450 a w Orange tez na karte chyba 400.

Dołożysz ok 60 zeta i masz nówke sony ericssona K700i z allegro, ja w grudniu zeszłego roku kupiłem taki własnie tel i jestem nim zachwycony, 40 mega pamięci, aparat, MP3, radio, filmiki też nagrywa, podczerwień i bluetooth. Jednym słowem rewelacja, jestem z tego zakupu bardzo zadowolony

Nokia 6020/6220(nie wiem jak się zachowuje), SEK700,Sagem 6-2

hmmm mam dylemat bo nie chce drogiego telefonu bo jak mi ukradna czy zgubie to tyle kasy szkoda :expressionless:

do 450 da sie czasem przy duzej ilosci szczescia zalatwic siemensa sx1 ma wszytko a bez szczescia do tej wlasnie ceny to se k500i or k300i :lol:

Pyra: to po co się pytasz ? Jak masz dobrą kome to zostaw ją sobie bo nie ma sensu kupować nowej… no chyba że tylko dla szpanu lub jak zmieniasz sieć/taryfe etc.

Tanim a dobrym telefonem jest chyba nokia 7600. na allegro chodzi za ok. 400zl. wygląda dziwacznie, ale jest funkcjonalna. ma wszystko czego potrzebujesz. ale tak polecam też k300i :smiley:

Jakaś nokia z Symbianem byłaby w sam raz (szczególnie jak o grach piszesz), zobacz 3650, może trafisz na okazję na allegro.

Sony Ericsson T630 kosztuje około 400zł. Ma wszystko oprócz MP3. Posiadam go i jestem zadowolony.

priorytetem w wyborze komorki bedzie to zeby miala odtwarzanie mp3

Sony Ericsson K300 i - Polecam 8)

Zgadzam sie se K300i bo sam na niego charoje.(oj ale to dawno było)

Mam siemensa c65 ale ciągnę na k300i (noi spowrotem mam c65 a k300i oddalem)

motorola e398! !!

kup sobie odtwarzacz mp3, nie dosc ze zmiescisz w nim duzo wiecej piosenek, to w telefonie raczej eq i innych bayerow nie ma :expressionless: zreszta mi to by bylo zal nonstop ladowac telefon, przez sluchanie muzy :expressionless:

no nie mario rozwalieś mnie, mam mp3 odtwarzać ale chodzi mi o tym że chce sobie dac jakieś mp3 na dzwonki czy siedzimy gdzieś z kumplami to zapuszczasz cośfajnego i masz klimat zreszta nie wazne a telefon to można codziennie na noc ladowac ; p

Sony Ericsson K700i naprawde polecam bo ma to wszystko a nawet kręcenie filmów, radio, i gry 3D

sam go mam to polecam :slight_smile:

Pyra: aaa to mogłeś tak od razu - chcesz ewidętny fon dla szpanu więc wybór jest prostszy…

kup sobie coś takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81392411 i mów że przed chwilą ci się bateria rozładowała :confused:

ewentualnie: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80517410 lub Motorolke V300/500

Siemens C(X)65 (teżsię nim można fajnie bawić, tylko musisz dzwonki z MP3 przerabiać na AMR :slight_smile: ) lub SE k700i - ale go pilnuj ! :smiley:

jak bym chcial do szpanu to bym sobie uzbieral wiecej kasy i kupiil …

i nie chce sie z Toba klucic itd, bo raczej k750 i k700i (takie maja kumple) sa lepsze od k300i ktorego kupiłem

EOT