Telefon 400-550 zl. DOBRY NAJLEPIEJ :D

Siema. Chciałbym WAS prosic abyscie podali mi jakis dobry telefon w tej cenie , gdyz sam sie za dobrze nieznam.Dobrze by bylo aby posiadal:

-kamere i aparat

-odtwarzac mp3

-bluetooth

-obsluge polaczen USB

itp…

Z gorwy wszystkim WAM DZIEKUJE !!

Sporo już można wybierać, ale ja polecam Sony Ericsson k700i lub starszą Motorole e398. Na plus tego drugiego ma on slot na kartę pamięci.

za około 500-550 kupisz juz motorolke v3 lub tak jak napisał zciwo motorolka e398 tez jest spoko :slight_smile:

Wszystko to o czym mówisz ma K700i, jedyna wada to bateria, ale przy tylu funkjcach ciężko zeby trzymala długo. Ja mam juz jakiś czas i jestem pomimo tej baterii bardzo zadowolony.

no zgadzam się se k700i tez jest spoko ale kazdy ma swoj gust ja miałem przez dwa miechy ale go zamieniłem na nowego siemensa c75 nie jet ten tel taki dobry ale narazie mi wystarcza mam zamiar go zamienic na motorolke v3 lub na samsunga z510 :slight_smile:

Nie wiem co masz do baterii w K700i, u mnie trzyma minimum 5 dni

Faktycznie, baterie w k700i nie są najlepsze. Mam dwie oryginalne i każda trzyma ok 2-3dni. Rewelacja to nie jest. Na szczęście to jedyna wada tego telefonu dla średnio wymgających ludzi :smiley:

Kup sobie SPV C500.

Sam go mam i jest świetny. Odpala DivXa, posiada Windowsa 2003c.

Zlot karty pamięci MiniSD, Kamera i aparat, dyktafon, MP3 (natrualnie :mrgreen:). Naprawde gwarantuje Ci ze bedziesz zachwycony nim.

Cena - do 550zł

http://www.allegro.pl/16623_c500.html?o … view=gtext

Witheld : to jest telefon do pracy a nie dla szpanu.

blokers : z v3 mnie rozwaliłeś

GooGeto : E398 tylko i wyłącznie, chyba że chcesz mieć coś mniejszego i bardziej “elo elo” to K700i

Moto e398: i wszystko jasne ;]

TaOs daj sobie spokój !!

Motka E398 nie jest taka dobra, jak piszą.

Fakt, że ma dobry głośnik ale z SPV nie wygra