Telefon - 700 zl - Abo 45 zl - Play Lub Era

Podoba mi sie C905. Cala seria N i E to dla mnie idiotyzm. Wszystkie telefony wygladaja jak kobyły. :stuck_out_tongue: (prawie)

Dodane 23.06.2009 (Wt) 22:31

Moglby mi ktos powiedziec, ktory telefon taki do 700 zl Sony Ericsson gra najlepiej? C702? Cos serii W? Moze cos z serii K?

Też mam SE, ostatnio SE nic ciekawego nie wypuścił… Wszystkie telefony stały się do siebie podobne… więc możesz wsiąść który kolwiek… Za taką cenę jaką chodzi c905 (chyba z 1400 zł), to kompletnie nie warto tego kupować… Aparat niby te super 8 mpx to wżyciu nie zrobi takie zdjęcia, jak kompakt jak 5 mpix, czy lustrzanka z 6 mpix. To jest tylko chwyt reklamowy… No i za taką cenę nie ma wideorozów… skandal.

C702 to jakieś takie badziewko…

To SE w ogóle wypuściło coś ciekawego? :stuck_out_tongue:

Kupisz świetne PDA z WM/Symbianem, a nie badziewie o nazwie Sony Erikson :stuck_out_tongue:

I wielu innych funkcji, które mają normalne urządzenia z OS za tę cenę.

Pablo55 co się ty przyczepiłeś do tych telefonów bez systemu??, niektórzy nie chcą mieć symbiana czy wm, bo po prostu by nie korzystali z tych funkcji… Na cholerę 70 letniej babci komórka z wm…

Dużo ludzi nie chce mieć telefonów które by muliły… OS i WM jednak trochę się przycinają…

Jeśli już się do czegoś przyczepiłem, to do SE - nie znoszę tej marki.

Po prostu - uczepiłem się systemów operacyjnych, bo dla mnie telefon bez niego to badziew. Tyle.

Autor tematu jest 70 letnią babcią? :stuck_out_tongue:

Wtedy proszę bardzo. SE czeka ze swoimi sprzętami. :stuck_out_tongue:

nie bez powodu SE jest liderem co do sprzedaży telefonów…

hahaha :stuck_out_tongue: Nokia jest liderem, SE słabo idzie sprzedaż, jeszcze kilka lat a SE będzie bankrutem :wink: czytaj więcej newsów :wink:

dobra, se trzyma poziom w rankingu.

Nie trzyma, notuje gigantyczne spadki i ma najwieksze problemy finansowe od momentu powstania tej duo-firmy.

e tam znata sie xD

Już nie mogę się doczekać. :stuck_out_tongue: