Telefon - 700 zl - Abo 45 zl - Play Lub Era

Tak jak w temacie, poszukuje telefonu do 700 zl w abonamencie do 45 zl w play-u lub erze. Chyba ze lepiej bedzie naprzyklad wziasc w tej erze telefon za zlotowke i sprzedac nowke np. Avile za 400 zl i juz bedzie 1100 zl? Jak sądzicie?

Od telefonu oczekuje dobrego aparatu.

B. duzego wyswietlacza typu 3’

Aby sie dobrze sluchalo muzy i filmy ogladalo

No i zeby bateria minimum dzien trzymala. Licze na wasza pomoc

Aparat w telefonie nigdy nie dogoni tych w cyfrówkach. Niby są już telefony po 8mpix, ale jaką to ma optykę? Zdjęcia robi gorsze niż cyfrak 5MPix.

Więc jeżeli chcesz tym telefonem robić dobre zdjęcia to ja bym kupić aparat cyfrowy, a telefon jakiś dobry, ale nie brać pod uwagę aparatu.

adamie. Mowiac dobry nie mialem na mysli zeby przegonil cyfrowke. Mam cyfrówke. Ale telefon jest zawsze pod ręką a aparat nie. Jak sie ma w miare dobry ten aparat w telefonie to mozna naprawde ladne zdj zrobic i pamietne chwile zapisac na “kartce”

zdecydowanie, k800i, albo n73… innych lepszych aparatów w telefonie nie znajdziesz.

Nie wiem czy wy czytac nie umiecie czy nie, ale teksty typu k800i albo n73 jest smieszne! 3’’ wyswietlacz, do wydania mam 1300 zl. Czy ja powiedzialem ze potrzebuje telefonu do fotografii? Dobrego mam na mysli 3,2 mpx

HTC X7500, 5 cali ekran o rozdzielczości 640x480, aparat 3.2MPx z tego co kojarzę no i wybajerowany jest :slight_smile:

może iPhone 3G 8GB, nówkę dorwiesz za ok 1000zł

Heh… ten 5’’ ekran to lekka przesada :DD Moje spodnie maja niezbyt duze kieszenie :smiley: wolalbym miec bardziej telefon niz jakiegos przenosnego laptopo - fono - niewiadomo :smiley: IPhona… nie lubie. A co powiecie mi na temat omnii i 5800?

to kup omnie z WM który dobrze GSM nie potrafi obsłużyć i ma malutki ekran… a 5800 ma s60v5 a to badziewny system :stuck_out_tongue:

iPhone 3G i nic lepszego nie znajdziesz… no i bateria lepsza niż w Omnii czy 5800 :wink: a ekran w iPhone jest panoramiczny i ma 3.5cala (na nim przyjemnie się oglądało dragon balla, obejrzałem jakieś 115odc, reszty nie zdążyłem bo musiałem go sprzedać żeby kupić bmx :wink: żałuje trochę że go sprzedałem, ale i tak znów go kupię :stuck_out_tongue: )

Nie lubie ajfona i koniec :stuck_out_tongue: wole WM albo Symbiana najnowszego.

rzeczywiscie o wiele wiekszy ten ekran… 0.3 cala… no naprawde :stuck_out_tongue:

akurat iPhone OS jest lepszy niż WM i symbian, wiem bo miałem te systemy (WM5, WM6.1, WM6.5 Beta, S60v1, S60v2, S60v3) i jakoś iPhone OS jest najlepszy i najwięcej w nim można zrobić :wink:

Poprostu nie nawidze ajfona i koniec, ma ograniczenia i jest za USA to mi wystarczy. Telefon nie dla mnie. Moj kumpel go ma i niczym on mnie nie zachwyca

ciekawe jakie? po JB nie ma żadnych ograniczeń, jego system jest na jądrze Mac OS X a możliwości modyfikacji jest nieskończoność i więcej :stuck_out_tongue:

bo ty nie robiłeś w nim JB i nie przeglądałeś ani cydii ani appstore więc takie gadanie jest bez sensu… to tak jakby pobawić się nim w Orange/Erze kilka minut i mówić że jest do bani…

no ale tobie radzę kupić omnie i żałować że wywaliłeś tyle kasy w błoto no i narazi cię na kolejne wydatki no bo to WM i czasami lubi wysyłać podwójnie SMS o tej samej treści (doświadczyłem tego na 2 telefonach z WM, kumpel też na 2 i już nigdy WM w telefonie, najwyżej bez GSM) a symbian to nuda i tyle :stuck_out_tongue:

Ale o czym my rozmawiamy ;D? Przeciez powiedzialem ze ajfona nie wezme i jest to postanowione. A ty nie musisz sie martwic moimi pieniedzmi ktore pewnie wyrzuce w bloto :slight_smile: jak dla mnie te zalosne dodatki nie zaslonia faktu ze ajfon nie nagra w klasycznym oprogramowaniu filmu, aparat ma tylko 2 mpx i nic wiecej, wyglada jak telefon dla szpanerów, BT tez nie ma ;] no i jeszcze trzeba korzystac przez ten Itunes… bo normalnie to sie nie wgra muzyka :stuck_out_tongue:

2G i 3G nagra w QVGA i 15fps :wink: BT ma ale standardowo wysyłać plików nie można… ale od czego jest programik iBluetooth? a korzystanie z iTunes to zaleta, łatwiej się porządkuje pliki, dodaje nazwy twórców itd. i okładki :stuck_out_tongue:

bierz byle co z WM, i tak będziesz niezadowolony :wink: HTC Touch Pro albo Omnia jak podniecają cie megapixele w aparacie…

czy to ważne? robi fotki? robi. to wystarcza :stuck_out_tongue: używaj ponad rok telefonu bez aparatu to potem nie będziesz patrzył na megapixele :smiley:

chcesz to ci mogę podesłać fotki iPhone, nie są takie złe :wink: trzeba umieć fotografować :stuck_out_tongue:

ale z ciebie smieszny fanboy :lol: :smiley:

Czyli bardzo marnie. Mamy 2009 a nie 2001 rok.

A jednak masa uzytkowników chciałaby pstryknąc bardziej przyzwoitą fotke komórką niż słabej jakości 2mpix.

Zobaczymy jak sprawi się aparat w nowym Iphonie.

Nie wiem po co wciskać WarriorsOfAdenowi słuchawkę która kompletnie mu nie leży…

a wiesz ile SE utrzymywało tradycję nagrywania filmików 3gp o rozdziałce 176x144 z 15fps? :stuck_out_tongue: a 30fps zawitało dopiero w c902 chyba :stuck_out_tongue:

boze klopas, nie rozumiesz ze nie kupie badziewia pod tytulem ajfon? A to czy wyrzuce pieniadze w bloto to tylko moja inwestycja. Ciągle sie waham miedzy omnia a 5800. I chyba wezme 5800 pomimo ze jest nie zbyt dobrze wykonany i ma symbiana. Telefon bardziej zabawkowy i mlodziezowy… A omnia… biznes fon.

Dodane 23.06.2009 (Wt) 15:22

Ewentualnie interesowalby mnie jakis telefon do 1200, z dobra muzą, normalnym wyswietlaczem, dobrym aparacikiem :slight_smile: Ogolnie telefon taki do fotografii i muzy. Co polecicie ?

Nie ma co patrzeć na megapiksele. To tylko chwyt marketingowy. Aparat 2 MPx robi już zdjęcia o rozdzielczości 1600x1200 - moim zdaniem wystarczające.

hmmmm n95?? albo coś innego z n

Z WM będzie ciężko z dobrym aparatem, bo aparat to ma zdecydowanie niższy priorytet.