Telefon bez USB

Witam

Jak przegrać muzykę i gry z komputera na telefon bez kabla USB. Telefon ten to NOkia 2730.

Jeżeli posiadasz czytnik kart to za pomocą karty pamięci lub przez Bluetooth.

Nie mam żadnego czytnika, ale mam Bluetooth tylko jak to zrobić przez bluetooth ?

Musisz mieć bluetooth w komputerze lub też zakupić nie drogi, adapter, który wtykasz w USB w PC i wszystko gra. Z tego co się orientuję to do 20zł na allegro jest dość duży wybór.

możesz dokupić osobny czytnik kart MicroSD na USB w Carrefour koszt ok.9-11zł.

Kabel z MiniUSB koszt około 10-12 zł w komputerowym :slight_smile:

Mam zamiar zakupić telefon, który posiadasz, możesz mi powiedzieć czy da się zmniejszyć ten zegar na ekranie na taki, który znajduje sie w rogu telefonu ? I czy te klawisze są wygodne czy tez nie ?

Żeby przesłać pliki przez Blue należy połaczyć komórkę z komputerem poprzez Znajdz nowe urzadzenia Bluetooth w menu Blue.

Życzę cierpliwości, przesyłanie plików trwa koszmarnie długo!

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Po co kombinować z BT? Dość, że czasami są problemy z konfiguracją to przesył jest na prawdę słaby. Kabel USB do tej Nokii na Allegro to koszt 5zł + wysyłka 5-6zł i po problemie! Ewentualnie czytnik microSD (cena porównywalna z ceną USB) tak jak wspomniano wyżej!

Ok kupiłem kabel USB za 12 zł. Dzięki. Co do telefonu. Klawisze są wygodne (używam drugi dzień tej komórki) a zegarek się zmniejsza jak tylko przejdziesz do menu.