Telefon dla kobiety do 700zl

Witam. Szukam telefonu dla żony…posiada Samsunga A5 2015…niestety bateria i powolne dzialanie zmusza do znalezienia czegos nowego. Konkretnie to z dobrym aparatem i bateria. Jako ze dla kobiety to nie moze byc wielki ani ciezki. Używka w dobrym stanie do 700zl.

Czemu używka, a Huawei P9 Lite? zmieścisz w budżecie i naprawdę spoko telefon.

1 polubienie

Moja Mama ma P9 lite i pomimo ze ladny to taki sobie aparat.
Poprawka: ma p9 lite mini…aparat gorszy jak w starszym samsungu A5 2015. A jesli chodzi o p9 lite to czytalem opinie na mgsm i nie zachwycaja…

A patrzyłeś w jakich cenach jest model żony? I chcesz za 700zł kupić z takimi lub lepszymi parametrami? Zapomnij!

Samsunga A5 2015 kupilem 1,5 roku temu uzywany za 550zl…co w tym dziwnego ze chce teraz lepszy w wiekszej cenie??

Xiaomi mi a2 wyjdzie nie długo o ile dobrze pamiętam :slight_smile:

Mam P9Lite od półtora roku i to jest pierwszy smartfon, który uśpił moją potrzebę wymiany sprzętu na nowy.

1 polubienie

A co myslicie o Meizu M6 albo Xiaomi redmi 5A?

Będzie wystarczający

Opinie o redmi 5A

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/redmi5a/opinie/Xiaomi-Redmi-5A.html

1 polubienie

Dokładnie mam tak samo :wink:
Kupiłem w Danii, był tańszy niż w Polsce i ma 3GB RAM.
Dokupiłem biało-czarne etui Numia na ebay
obraz
Telefon mam czarny, wygląda jak nowy, gdyby nie wytarty przycisk Power od częstego klikania, ale jak kupisz biały to nie będzie widać :wink:

Idąc dalej tym tropem to polecam P10 Lite.
I tu jest podobnie.
W Polsce najtaniej nowy 845zł, a w Danii 1333 koron = 780 zł.

Jako ze dla kobiety to nie moze byc wielki ani ciezki

Nie generalizuj :smiley:

­
Może któraś Microsoft Lumia? Z nówek.

Polecanie martwego systemu operacyjnego to nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie.

Myślę, że dobry będzie:

Wyświetlacz duży, bo ramki wąskie, ale sam gabaryt smartfona nie jest duży.
Z resztą można się przekonać choćby idąc do jakiejś sieciówki typu Neonet.

Martwego? :thinking:

To mówisz, że od stycznia się poprawiło?

A. Myślałem, że mi podeślesz info o zakończeniu wsparcia blisko 2020 roku.

Co Ty mi wysyłasz jakieś wykresy sprzedaży czy co to jest, jak ja księgowym Microsoft-u nie jestem.

Przed zakupem trzeba zrobić reaserach czy są do pobrania potrzebne dla ciebie aplikacje i tyle.
Jak się chce isć równo ze światem(skutery mejskie, płatności itd), to lepiej wybrać Androida.
Apek za wiele nie ma - fakt.

CBDU.

No to tak jakby powiedzieć, że Linux jest martwy, bo nie pograsz w GTA V czy coś.

Tak jak dla graczy Linux nie wchodzi w grę, tak dla kogoś kto “chce iść równo ze światem” WM to ślepa uliczka.