Telefon dla mamy do 200 - 300 złotych

Witam. Moja mam chce wymienić telefon. Do wydania około 200 do 300 złotych.

 

Jej wymagania:

 

-raczej dotykowy

-poczta e-mail i wygodna klawiatura do pisania SMS i e-mail

-ma długo trzymać na baterii

-jak najprostsze menu, itp.

-dobry głośnik

 

W zasadzie tyle. Wiek, dodatkowe funkcje czy system nie grają większej roli.

 

Dziękuję z góry za propozycje.

Raczej stara sprawdzona Avila. Na baterii to może nawet 2 tygodnie trzymać jeśli jest dobrze sformatowana.

Może Xperia neo v.

Co rozumiesz przez długą baterię? Bo dotykowy smartfon i ekran dotykowy to raczej nie idzie w parze z dobą baterią. Ja od siebie polecam Xperię U - w tej cenie znajdziesz na allegro jak dobrze poszukasz. Bardzo zgrabny telefon. Nie zawiesza się itp. Minus jest taki, że nie ma wejścia na kartę pamięci jak by ktoś potrzebował. Telefon warty tej ceny. Avila to już raczej nie ta epoka i moim zdanie nie warto się w to pchać. Jak dobrze poszukasz to w granicach 300 zł znajdziesz też Lumię 520 - również bardzo fajny telefon. Ewentualnie coś z WP ale lepszą baterią to np. HTC 8S tylko tutaj nie wiem czy w 300 zł się wyrobisz ale warto poszukać. 

Telefon ma być przede wszystkim prosty, nie będzie używany praktycznie do żadnych innych celów, no może poza robieniem zdjęć.

Co do Androida, to może być, byle dało się go skonfigurować w kierunku jak najprostszej obsługi.

Przez wymaganie dobrej baterii, raczej wyświetlacze 3’5 i wyżej odpadają. Myślałem nad HTC Desire Z, bo ma sprzętową klawiaturę. Patrzyłem na Allegro i spokojnie będę miał za tę cenę.

 

A znacie jakieś tanie z klawiaturą QWERTY sprzętową?

Może Nokia Asha 501 z Dual Simem. Niestety bez sprzętowej klawiatury.

polecam te modele: http://www.net-ranking.pl/687-telefony-komorkowe-ranking

Ja poleciłbym HTC Desire Z. Ma klawiaturę sprzętową, Androida w prostej wersji 2.3 i użytkuje się go naprawdę prosto i bez żadnych problemów. Aparat 5 Mpx, robi dobre zdjęcia i jak dla mamy z pewnością wystarczy. :slight_smile: