Telefon dla melomana

Jak w temacie

Sprzedałem swój stary telefon NOKIA 3410 za 100zł. Teraz myślę o zakupie jakiegoś multimedialnego telefonu.(głółnie interesuje mnie muzyka, chce mieć porządny dźwięk i inne funkcje dot. muzyki) Cena to ok. 500-700zł, raczej nowy mnie interesuje.

Co musi mieć:

  • odtwarzacz mp3

  • radio FM z RDS

  • slot kart pamięci

  • wysoką jakość dźwięku

  • bluetooth

  • aparat

Telefon który mi się spodobał to SE w800i albo w810i

A te telefony z seri walkman mają wbudowane lepsze układy dźwiękowe niz zwykłe telefony.

Czy ktoś moze doradzić czy to dobry wybór?? A może jakiś inny telefon?? Może lepiej jest kupić jakiś telefon na abonament??

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 20:09

A może W700??

Mateusz Mi już K750i wystarczał do słuchania muzy, był fantastyczny. Z tego SE W800i lub W810i będziesz zadowolony na 100% !

Posiadam se w810i jestem na maxa zadowolona wygladem i strona techniczna tego tel np.muzyka…jak dla mnie(kobiety) telefonik swietny!

Nokia 5300, lub jak ci sie uda “wyrwać” na Allegro to K800i(używany więc nie wiem czy będzie Cię to interesowało).

Z tych dwóch które podałeś to raczej W810i bo nie ma dżoja.

Albo kup K750i i ewentualnie wgraj soft od serii W- wyjdzie taniej.

outca$t. Nie wiem skąd Ty wytrzasnąłeś K800i? Do muzyki się w ogóle nie nadaje, nie ma nawet funkcji podbicia basów, jaka jest w K750i

Najlepiej weź sobie W810i albo dozbieraj troche kasy i weź sobie W950. Jak dla mnie telefon wymiata wszystkie inne muzyczne telefony i nie jedną mp3. Świetna pamięć 4gb, więc zmieścisz wiele setek muzyki i filmów, oraz system operacyjny symbian uiq3. działa wysmienicie i szybko, nie wspominając o dotykowym ekranie 2,6’’.

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 21:53

no brak mu tylko aparatu, ale reszta wymiata!

Może trochę rzeczywiście nie w temat, ale jest z wyższej półki niż W800i.

K800i nie zły telefon ale troche za drogi, chyba że komuś zależy na świetnym aparacie to polecam szczerze!

Ogolnie telefony z serii walkman se sa swietne! ma wszystko czego chcesz a za drogi w sumie tez nie jest :lol: moze kup na e-bayu angielskim czy cos tam znajdziesz taniej…

Telefony z serii W mają takie same układy jak z serii K. Mówimy tu jednak o telefonach z tych wyższych półek. Różnica jest programowa ponieważ seria W dodatkowo posiada opcje MegaBass itp. Mam k800i (z germanosa) i porównywałem dźwięk z W850. Doszedłem do wniosku, że różnicy żadnej nie ma przy standardowych ustawieniach. Można pobawić się “ficzerami” w serii W, wtedy dźwięk będzie troszkę lepszy, bardziej wybajerowany jednak w moim przypadku aparat Cyber-shot wziął górę oraz stylistyka telefonu.

Mówisz ze mają takei same układy…

A podbicie basów tez jest w K750i… Dwoeidzialem sie ze W700 jest nowszy od W800. Porównam funkcje, zobacze tą Nokie jeszcze…

Dzięki za pomoc, jakby cos to prosze jeszcze o jakies porady…

Na ten telefon bede pracowal moze z 1,5tygodnie na budowie… Praca w miare lekka… ale dobrze płacą :slight_smile:

Złączono Posta : 28.06.2007 (Czw) 20:57

Swoją drogą nie muszę mówić, ze ludzie ktorzy mają firmę mogą sobie od wszelakiego sprzety i innych rzeczy np. auta kupionego jako nwoe lub w salnei jako uzywane - mozna zaplącic o 22% mniej. Ale to jak masz firmę.

Złączono Posta : 28.06.2007 (Czw) 21:33

A pytanie 2-gie

Czy fakt ze SE W700, W810 i reszta z tej serii mają tylko 40tonową polifonię,a Nokia 5300 i 5700 mają 62tony. Czy to ma jakieś znaczenie skoro telefony i tak obsługują mp3, aac?? Wtedy chyba polifonia nie dogrywa większego znaczenia?

W700 nie ma AutoFocusa wiec nawet sie nad nim nie zastanawiaj.

NIE.

Zbieraj na W810i, W850 lub W950i

Dopłać i bierz W810i, kapitalny telefon i ma już przycisk, a nie rzekomo się psujący joystick (czego nie stwierdziłem zarzynając mojego K310i na grach). W recenzji K750i wyczytałem, że jego dźwięk konkuruje z odtwarzaczami mp3 wyższej klasy, więc W810i z funkcją mega bass musi dawać czadu.