Telefon dla nastolatka

Naprawdę to jest twoje rozumowanie, czy tylko żartujesz sobie? To ciekawe, co taki złodziej sobie pomyśli jak potencjalna ofiara wyjmie Nokie N95?

no nie wiem co może pomyśleć… nie jestem przecież złodziejem :smiley:

no ale w sumie to N95 to nie taka cegła…jest cienka…(chodzi o wygląd a nie o możliwości :stuck_out_tongue: )

to ale jak ktoś wyjmie taki mega cegłofon (np. 3650, SX1 itp) to mu go nie ukradną… chyba…

Nokie 3310 jeszcze potrafią ukraść.

potrafią? a jak taką 3310 walną w głowę to złodziej ma guza mózgu… :stuck_out_tongue:

a co do tematu:

jak bym miał brać fona za 800zł to wziął bym N73 albo n93

Mam takie (może głupie pytanie) ale, czy da się do N73 wgrać jakiś emulator czy program, żeby obsługiwała WiFi??

Odpowiedź na to pytanie przeważ w wyborze fona, ponieważ N95 obsługuje WiFi a N73 z opisu na stronie producenta nie.

Z góry dziękuje Mati0094

ehhh nie znam się na nokich, ale sądzę, że nie no bo ona nie ma wbudowanego WIFI, to tak jakbyś chciał w kompie mieć koniecznie wifi, ale nie masz kasy aby go kupić, ale chcesz mieć to bardzo koniecznie, :mrgreen:

A wiec nie da się choć mogę sie mylić tylko w 99% :mrgreen:

k-9 słuchaj, jak chcesz mieć w kompie WiFi wystarczy oprogramowanie + adapter WiFi i “wioo!” xD

Takie adapter masz naprzykład przy zakupie livebox’a

Jeżeli chodziło Ci o kartę sieciową, to nie są one drogie :smiley:

Ale do rzeczy, skoro da się softa zmienić i instalować programy to czemu nie coś do WiFi?? :wink:

Nokia N73 na allegro nie znajdziesz dobrej za 800zł ceny zaczynaja sie cos od 900-1000zł a N93 nie wiem gdzie ty wygrasz za 800zł ten kto by sprzedawał taki tel nowy by musial byc totalnym idiota!

Odwołuje sie do tego ze aparat nie moze miec dobrego Mp3 czy cos w tym stylu moze miec jedynie jakis lepszy głosnik ktory lepiej daje do pieca :smiley:

LGKG800

LGKU800

Nokia 6300

Nokia N70ME

Nokia W810i

duzo jest tel co chcesz do wyboru do koloru bym mógl jeszcze troche tego wymienic.

hmm Nokie W810i??? pierwsze słyszę o takim czymś :stuck_out_tongue:

Nokia 5700 nie potrzebuje drugiego aparatu wystarczy obrócić doł telefonu o 90 stopni w prawo i mozemy prowadzic wideo rozmowę :stuck_out_tongue:

poza tym ten tel jest świetny mialem okazję sie nim troche pobawić i sądze ze jest zaje**sty aparat 2.0MPix symbian (dlatego nie mówię o obslugiwanych formatach gdyz moze odtworzyć wszystko) dodatkowo pod “symbki” sa pisane gry (format *.sis, *.sisx) przy ktorych java poprostu odpada :smiley: . Ma jeszcze jedną zalete nie posypie się jak se :slight_smile:

formaty sis ma nawet 6600 i na niej chodzą takie gry jak THPS, tomb raider, asphalt urban GT 2 (taki NFS choćby :stuck_out_tongue: ), CoD, quake i wiele wiele innych tytułów z PC :slight_smile:

tylko że takie gry chodzą na s60v2 a 5700 ma s60v3 :confused:

ale na sis i sisx też są fajne gry :slight_smile: nie znam tytułów ale widziałem jakie gierki ma N73 kolegi :smiley:

czyli podsumowanie całego tematu:

bierz 5700 albo zjechaną N73 :slight_smile:

albo wypaśnego Samsunga i600

n73 - polecać nie trzeba bo juz to koledzy wczśniej zrobili…

ale ja bym wybrał blackberry 8100 pearl - aparat tylko 1,3mpx

ale:

-pełnowymiarowa klawiatura

-zajefajna kulka do nawigacji

tylko że ten blackberry kosztuje 350zł a on ma wydać 800zł…

5700, N73, i600

wybieraj :slight_smile:

powiedz mi gdzie to sam go kupie.

ja widziałem UŻYWANE za 550…

http://allegro.pl/item293790250_black_b … mlock.html

używany za 390zł :slight_smile:

to brzmiało jakbyś widział nowego za 350 w co nie mogłem uwierzyć.

a skoro używka jest za 400 to

bierz k800i tanszy od k810i a o wiele ladniejszy

Nokie to szajs :?