Telefon dla seniora do 150zł


(Mygomoku) #1

Witam szukam Telefonu bardzo prostego w obsłudze, z dużymi klawiszami i czytelnym ekranem. Zastanawiałem się nad telefonami typowo dla seniorów tzn.Emporia,MaxCom i MyPhone z serii dla seniorów. Lecz czytałem, że jakość ich wykonania jest niska, więc zacząłem szukać czegoś bardziej znanego nokia 105,107, ale one mają zbyt małe klawisze :confused:


(Odyniec_Stary) #2

Kupiłem swojej babci coś takiego http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8408081

 

Jakość wykonania i komfort obsługi na dobrym poziomie. Chyba najlepiej wykonany telefon w tej klasie i cenie, a też szukałem dosyć długo odpowiedniego modelu.

 

Babcia chwali.


(Mygomoku) #3

No właśnie szukam dla taty. Dzięki za polecenie lecz szukam czegoś trochę tańszego :slight_smile: Choć nie wiem czy w ostateczności się na niego nie zdecyduję :stuck_out_tongue:


(Odyniec_Stary) #4

W tańszych modelach jakość wykonania już leci zdecydowanie w dół. Twardy i cienki plastik nie wróżący wytrzymałości oraz małe wyświetlacze. 

 

W tym Alcatelu właściwie jedyna wada to dosyć niefortunne umieszczenie funkcji radia pod klawiszem nawigacyjnym, co na początku powoduje jego częste przypadkowe uruchamianie. Jednak idzie się do tego przyzwyczaić. 


(bartek-szuster) #5

Mój dziadek ma takiego Alcatela i nie poleca. Po włączeniu przypadkowo zegarka z pogodą, telefon potrafi żreć pieniądze z konta. Dodatkowo, zdarza się, że po rozłączeniu połączenia, cały czas jest ono utrzymywane “w tle”.


(Odyniec_Stary) #6

To dziadek ma wadliwy egzemplarz…

 

Omyłkowo wkleiłem link do wersji z aparatem i dostępem do internetu.

Chodzi o ten, prostszy model  

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8087064