Telefon dla seniora

Witam
Poszukuję klasycznego telefonu dla mamy, wiadomo: duże klawisze, polskie menu, łatwa obsługa. Moglibyście polecić jakiś wytrzymały i porządny model?

Sprawdź Nokie 216. Klasyczne ładne i eleganckie wykonanie, duży czytelny ekran, prosta obsługa. Nie spełnia tylko jednego wymagania którego oczekujesz - ma dość małe klawisze. Może jednak Ci podejdzie.

Dzięki, ogólnie te nowe klasyczne Nokie nie cieszą się dobrą opinią. Przejrzałem ofertę m. In. Maxcoma i innych popularnych producentów, ale pomyślałem że ktoś mógłby polecić jakiś mniej popularny model którego nie ma w rankingach.

Zgadza się. To są te starsze modele. Przy 216 maczał palce też Microsoft ale wydano ten telefon pod marką Noki. Ja sam go używałem jako telefonu awaryjnego i do dzwonienia i wysyłania smsów sprawdzał się idealnie. Aczkolwiek musiałbyś go obejrzeć w sklepie czy wszystko by w nim pasowało twojej mamie.

Nokia 2720 Flip

Ciekawy model, dzięki. Orientuje się ktoś może czy Maxcom posiada różne wersje językowe softu? Nie wiem czy jeśli kupiłbym telefon w UK będę mógł ustawić język polski.

Jestem stary. Pisać semesy, to dla mnie katorga, bo ręce mi urosły :wink: i kiedyś fabryka okaleczyła mi dłoń. Do klawiatury qwerty starcza i palców, więc się produkuję, a komórki, to zemsta jakaś, nieustanne klikanie, bo trzeba napisać jedno zdanie…
Patrzę na tą powyższą nokię - a jak często ładować?
Ucieszyłbym się, gdyby mi ktoś sprezentował ten telefon https://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-doogee-x100-czarny,id-1378428
Dla mnie klawiatura ekranowa jest lepszą opcją. Mai internet i w tym jest wifi. Fotki strzelę…
A trzy razy dłużej bateria trzyma, jak w tej nokii. Trzeba jakoś podpowiedzieć wnukom, żeby na święta dali taki prezent…