Telefon dla taty

Witam.

Mój tato zamierza kupić sobie nowy telefon (stara poczciwa 3510i już się rozleciała po ładnych kilku latach), i tu proszę was w jego imieniu o propozycję.

Wymagania:

-Nokia

-Wytrzymały na upadki

-Żaden Slider lub klapka

-Mocna Bateria

-Wygodne duże klawisze

-Kwota coś około 400 zł

Telefon ma być nowy, w grę wchodzi allegro, sklepy internetowe.

http://www.allegro.pl/item513349165_pol … ml#gallery

coś takiego spełnia wszystko ale czy wytrzymały? nie nokia :slight_smile: Ale jakaś kabura do tego i będzie ok :slight_smile:

Jak telefon ma być do pracy to ja brałbym C702 od SE ( upadek i deszcz, mała kąpiel nie zrobią mu krzywdy fajna gumowa obudowa tyle że trochę większy wydatek) ale że ma być nokia to no cóż

Grzesiek13 , posiadałem ten telefon i szybko go opyliłem za byle jakie pieniądze. Wiesz czemu? Często się zacinał. Był dwa razy w serwisie i nic mu to nie dawało - cały czas oprogramowanie, a wersja ta sama. Więc z tym telefonem bym uważał.

Jeśli ma być do rozmów, smsów, mocna bateria, wytrzymały - polecam Nokie1600.

Sam takowy telefon posiadam i nie żałuje. Codziennie około 40smsów wysyłam + 15min. rozmów i bateria trzyma mi około 1,5 tygodnia :smiley: Ładnie, prawda. :smiley: Mówię serialnie. Koszt takiego telefonu to max. 150 zł. Zastanów się.

Aha, kilka razy glebę zaliczył, czy to na asfalcie, czy to z balkonu(3piętro) = wytrzymały, ma tylko kilka minimini rysek na ekraniku - ale, można zawsze kupić specjalną naklejkę na szybkę i będzie git.

Hah to ja polecam Nokię 3310 ;O super wytrzymały wygodny NOKIA xD mniej niż 400zł mocna bateria cud miód i orzeszki :smiley:

mass95 , niestety, telefon ma być nowy.

A ja polecam jak zwykle Nokię 6151. Używam jej już ponad rok, przetrwała wiele upadków, bateria trzyma niekrótko.

6310i ?

A czy twój ojciec musi mieć bajerki?

Wytrzymała to jest 3100, 1600 łatwy, wygodny, wytrzymały, nie slider albo klapka :stuck_out_tongue:

Jak bajery to wiadomo, telefon mniej będzie trzymać.

iPhone też jest bardzo wytrzymały :stuck_out_tongue:

6310i najlepsza, długo wytrzymuje bateria i nie ma zbędnych fajerwerków :wink:

6310i lub linia 1xxx.

Ja polecam nokie 3110 classic .Ma naprawdę duże klawisze,prosty w obsłudze i całkiem wytrzymały.

tom02 , ale w niej bateria trzyma krótko i bajerów ma od… no. :slight_smile:

W dodatku ja miałem z tym telefonem problem - cały czas reset. Serwis nic nie pomagał.

Mi bateria w noki 3110 classic trzyma ok.4 dni i nie ma z nią absolutnie żadnych problemów

klopas , ma rację kup tacie Nokie 6310i, mój tata go miał i ani razu nie narzekał, teraz go coś pokusiło i wziął e51 ale już chce spowrotem wrócić do 6310i. Bateria trzyma bardzo długo, 9 dni na pewno jak jest w dobrym stanie, głośno dzwoni, czytelna parę razy mu spadła a dalej chodziła bez żadnych przygód.

1600 … czemu ? ultra latwa w obsludze, ma fajnego snake-a i jest wytrzymala … dowod ? wyprala mi sie w pralce i na drugi dzien dziala [-X