Telefon do 1000 zł

Zamierzam kupić nowy telefon w cenie do 1000 zł. Zależy mi na dużej liczbie multmediów i dobrym aparacie (najlepiej 3,2 Mpx)

A są z nią jakieś problemy?

Może taki model, od Sony Ericssona:

Sony Ericsson K800i

Mój ojciec używa ten model i bardzo go sobie chwali. Ja również miałem okazję trochę się nim pobawić.

Telefon zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, zwłaszcza aparat (3,2 MPX) jestem gotowy nawet, pokusić się o stwierdzenie, że aparat zastosowany w telefonie, z powodzeniem zastąpiłby zwykły aparat cyfrowy. Bardzo dobrze działa lampa błyskowa, która skutecznie doświetla ciemne miejsca. Ogromny plus dla SE za osłonę obiektywu aparatu. Dzięki osłonie, nie musimy się martwić o uszkodzenie czy zabrudzenie obiektywu. Dodatkowo świetny, duży wyświetlacz i wymienne karty pamięci (ale dzisiaj to już praktycznie norma :slight_smile: )

btw.

Rybha , zmień ten link na url. Strasznie się rozjeżdża forum. :confused:

N73

po co kupować K800i jak można kupić K810i…

Możesz mi podać chociaż z jedną różnicę pomiędzy tymi telefonami, która warta jest wydawania ok. 100 - 200 zł. więcej w przypadku kupna k810i? Tylko nie wspominaj o obudowie, bo ta w przypadku K810i jest wyjątkowo “nietrafiona”.

Szczerze, to mam teraz soniaka i nie jestem osobiście zadowolony, dlatego ani K800i ani K810i nie kupię.

Mimo iż autor dostał bana, polecę N73 :stuck_out_tongue: K800i przewyższa w symbianie, głośnikach stereo i większym wyświetlaczu.

OT-y - KOSZ :evil:

Nie kupiłbym ani jednego ani drugiego.

Jak już to lepszym wyjściem jest N73! Ewentualnie E65!

Posiadam k800i i jestem bardzo zadowolony. Sluzyl mi jako aparat cyfrowy podczas kilkumiesiecznego pobytu za granica i jestem z niego bardzo zadowolony. Drugim telefonem ktory jest samsung u700. W porownaniu do soniaka ma napewno nieporownywalnie lepszy wyglad, zdjecia tej samej jakosci, dzwieki ma lepsze. Wiekszy wyswietlacz , lepiej czytelny i miesci wiecej linii (13). Do tego w samsungu masz hdspa czego eryk nie ma. Ostateczny wybor nalezy do Ciebie.

Polecam n73. Z tej klasy telefonów jest wg mnie najlepszym telefonem multimedialnym. Świetny aparat, doskonały wyświetlacz, symbian czyli nieograniczone możliwości :slight_smile:

Mimo że dostałem bana :smiley: to temat cały czas się ciągnie, a ja już zamówiłem N73 Music Edition.

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 17:49

i muszę za parę dni zmienić userbara :slight_smile:

Rafa95 czytałeś coś o zakazie posiadania wielu kont? Poczytaj Regulamin i radzę uważać, bo kolejne konto skończy się banem permanentnym, a nie tylko na okres około trzech miesięcy :evil:

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php