Telefon do 1000 zł

(AdrianGrubickiSiema) #1

Obecnie używam Redmi note 3 pro 3gb/32gb wersja snapdragon.
Niestety dzisiaj juz telefon przestal wspolpracowac(wyswietlacz sie rozbił i wylał) wiec naprawa pewnie wyjdzie mnie lacznie z 300zł, o ile liczyc tez wymiane obudowy.

Dlatego tez wpadlem na pomysl aby kupic nowy telefon.
Co polecicie ?
Dobrze gdyby robił lepsze zdjecia niż mój obecny i gdyby nie był mniejszy. Bardzo się przyzwyczaiłem do takiego ekranu.
Telefon służy mi też jako odtwarzacz muzyki/ oglądam na nim filmy.

(xBotekx) #2

Do 1000zł ciężko o konkurenta do redmi note 5 4/64.

(Wirrus) #3

a ja polecam tegorocznego xiaomi mi a2 :wink:

(sekus91) #4

Ja polecam Xiaomi Mi A2 albo Redmi Note 5. Redmi ma mui lepsza baterię, a Mi A2 ma czyściocha ale słabszą bateri. Redmi w okolicach 900 zł możesz znaleźć https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-5-lte-bluetooth-wifi-3g-wi-fi-direct-a-gps-gps-64gb-android-70-kolor-czarny-p581804

(Nameziss) #5

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB tylko z oficjalnej dystrybucji z gwarancja w Polsce 24 miesiące

• Dobry aparat
  • Bateria
  • Wyświetlacz choć też narzekają że czasem zdarza się wadliwy ale tu z oficjalnej dystry wątpie
  • 4 GB RAM

(Iris89) #6

Zdecydowanie Redmi Note 5: sprzęt jest wydajny, dobrze zoptymalizowany i samo wykonanie jest na dobrym poziomie. Dodatkowy plus to mocna bateria. Natomiast jeżeli zależy Ci na czystym andku bez żadnych nakładek które często obciążają system to pozostaje A2.

(echo.K) #7

W zasadzie wszystko zostało już wyjaśnione - do 1000 zł, nie znajdziesz nic bardziej optymalnego od Xiaomi Redmi Note 5, wersję 4/64 możesz już kupić za 909 PLN , zostanie Ci jeszcze na etui i dobre szkiełko.