Telefon do 1000zł. Gdzie najtaniej? I jaki?

Takk jak w temacie. Poszukuje dobrego do 1000zł telefonu aby byl szybki i jakis z Androidem (ale nie koniecznie). Podobaja mi sie HTC ale HTC Desire S stoi po 1200 zl… Moze znacie jakies tansze zrodla kupna telefonow? Czekam na odpowiedzi i pozdro

Tu masz fajny. Jeszcze sporo kasy zaoszczędzisz. http://allegro.pl/telefon-seniora-latar … 72463.html

Kup sobie Desire Z. Nie jest wcale słabszy ani wolniejszy od S-ki.

Po podkręceniu procesora do 1GHz śmiga jak mało który.

I do tego zaoszczędzisz parę złotych.

Myslalem nad nim :slight_smile: A ile ma rumu?? Czym sie rozni dokladnie od e S ki?? Ile kosztuje podkrecenie procka? ^^

Dodane 15.08.2011 (Pn) 10:03

Hahaha dobre dobre :smiley:

Desire Z ma 512MB RAM-u. W zupełności wystarcza. Desire S ma 768MB. Procesory graficzne identyczne. Procesor 1GHz zamiast 800Mhz w Desire Z.

Podkręcenie procesora nie kosztuje nic. Wystarczy pobawić się ROM-ami. Masz tyle softów dostępnych na forach, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Procesor podkręca się sam po wgraniu nowego softu.

Możliwości tunningu są praktycznie nieograniczone. Spotyka się procesor podkręcony z 800 do nawet 1700MHz.

Co do najtańszych źródeł to allegro.pl.

Przykładowo ja kupiłem telefon warty w granicach tylu za 360zł, czyli o ok. 30-60% taniej. I nie tylko ten.

Ok dzieki za odpowiedzi. Przejde sie do komisu i cos sobie wybiore :slight_smile: Szkoda ze Disire S jest rzadko spotykany :frowning: