Telefon do 110 zł

Potrzebuje coś taniego z mp3,i dużą pamięcią…

Najbardziej odpowiada mi motka e398,ale cięzko kupic :slight_smile:

Alcatel OT-801 jest tani i ma karte pamięci

Kto Ci teraz będzie serwisował Alcatela? Bez sensu.

Ja polecam dość wysłużoną Nokie 6230, lub 6230i ( o ile tą drugą znajdziesz w tej cenie)

Obie mają mp3, karty pamięci MMC, odtwarzacz działający w tle, Radio, do tego jak większość Nokii bardzo prosty interfejs. Co o tym myślisz? Dodatkowo IrDA i BlueTooth :lol:

moze znajdziesz k510i,e250,5200 wiadomo ze troche wyzej w takiej cenie ciezko znalezc jakis dobry fon aaa i l7 ci polecam:P

o akurat o tych 3 fonach mogę powiedzieć, bo miałem do czynienie.

K510i - ciekawa opcja, że można kręcić filmy podczas odtwarzania muzyki, ale nie ma kart pamięci , a wyświetlacz bardzo słabo czytelny na słońcu. 1.3MPx też nie zachwyca :x

e250 - słaba jakość muzyki ( dużo gorzej niż w 6230) cicho i przeciętna jakość.

5200 - nic nie zamula nawet przy 2GB karcie. Dobra jakość i głośność muzyki :wink: Ogólnie fajny fon, z tych trzech najlepszy. Choć wielce wątpię, że kupi się tą Nokie w tej cenie.

może odtwarzacz mp3 :slight_smile:

za ta cene to kupisz sobie odtwarzacz mp4 4-8 gb fakt ze taki bylejaki ale zawsze cos

Ludzie, o czym Wy piszecie? Człowiek chce telefon za 100zl a nie za 200-300.

Nie mp4 odpada,myślałem o Motce e398,stereo soft od 1e i miód :slight_smile:

Miałem wcześniej k800i,w850i,k850i i we wszystkie wkłądałem teraz chce tanio jak się coś zj** to będę miał spokój ;] 6230 ciężko w tej cenie kupić ;/

k50i bez karty odpada,e250 bo to szjsung,5200 nie w tej cenie.co macie jeszcze??

nic wiecej w tej cenie nic nie dostaniesz

n-gage CLS… przy 1gb nie zamula, ma stereo i symbiana a gierki na niego są zarąbiste :wink: ale nie ma aparatu (ale jakby miał to by miał VGA a jakość takich fotek nie zachwyca…) chyba że 3650 ale MP3 są do bani, mono i nie lubi kart 1gb :wink: ale ma aparat :stuck_out_tongue:

http://www.allegro.pl/item413603129_sup … anio_.html

tylko jest jeden problem chyba nie da sie przewijać piosenek ale karta pamięci jest co o tym sądzisz?

to sagem… już wolałbym n-gage :stuck_out_tongue:

a coś takiego http://www.allegro.pl/item413757310_nok … anem_.html wgrasz sobie ultra mp3 i wszystko będzie śmigać a i nokia bo widze że strasznie wybrzydzasz na sagemy:)

mój brat ma :wink: a ultra mp3 to szajs :stuck_out_tongue: power mp3 jest lepszy w jakości i najgłośniejszy… ale jakość mp3 nie zachwyca :wink: n-gage cls do muzyki jest lepszy

obyś tylko niekupił tamtego sagema… totalna porażka…zamulony krótko mówiąc

Motorola V3 (używana).

chyba lepszym wyjściem byłby n-gage cls lub 3650… przynajmniej ma kartę pamięci… no i symbiana :stuck_out_tongue: