Telefon do 1200zł

Jaki polecicie mi telefon, najlepiej samarfon do 1200 / 1300 zł.

Zastanawiam się nad xperia x10 mini pro, ale czytałem różne opinie o niej no i martwi mnie jej mały wyświetlacz.

Co musi mieć mój telefon:

  • WiFi

  • System operacyjny najlepiej Android (nigdy nie Windows mobile)

  • Dość dobrą baterią

  • Czytnik MiroSD (najlepiej 2)

  • Aparat fotograficzny (im więcej tym lepiej)

  • To nie może być żaden HTC

  • Przyjmuje tylko SE, Nokia, ewentualnie Samsung

Na twoim miejscu poczekałbym z miesiąc i kupił galaxy S ( I9000 ). Mimo, że nie lubie Samsungów bo się kilka razy naciąłem przez nie to ten model wydaje się być dobry.

Polecam smartfon Nokia E72 (jest na Symbianie), a do tego program Kaspersky Mobile Security 9.

Sam używam i wg mnie jest bardzo dobry.

Samsung Omnia i8910HD na symbianie :wink: http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?t=13194 rano czytałem i oglądałem zdjęcia, filmiki. Dla mnie rewelka. Co do KIS nie warto. Trzeba się nieźle namęczyć żeby złapać jakiegoś wiruska na symbiana :wink:

“Co do KIS nie warto”,

A ja uważam że warto. Oprócz programu antywirusowego ma cała masę innych bardzo pożytecznych funkcji.

Np. blokowanie (poprzez dodanie do czarnej listy spamu) różnych wiadomości e-mail bądź sms z reklamami czy innymi duperelami, które nas w ogóle nie interesują.

Część z nich jest bardzo przydatna w przypadku kradzieży bądź zagubienia telefonu.

Można go po prostu wtedy odnaleźć (zlokalizować), lub usunąć z niego dane które są dla nas bardzo cenne.

warto poczekac pare miesiecy az SE Vivaz bedzie tanszy w PL albo Vivaz PRO ten juz ma klawiature qwerty symbiana robionego przez nokie wifi pelen smartphone opera skype komunikatory wszystko fajnie pod tym systemem dziala. do tego ma wyjscie TV (osobno trzeba sie zaopatrzyc kabel taki dlugi jack jak przy podlaczeniu kamery cyfrowej do tv) 8GB karta przy zakupie 8.1mega aparat video nagrywa HD 720p a nowy kosztuje 1400zl-1600zl wersja zwykla a pro jeszcze trzeba poczekac uzywane pewnie beda juz od 1200zl tylko uwazaj na ekran zeby juz nie byl porysowany. swietny smartfon wyglad ma jak nie z tej ziemi sam mam i wszyscy zawsze sa zdziwieni ze to SE a nie jakas inna marka

SE Vivaz wydaje sie fajny, a co sądzicie o SE Xperia X10 Mini pro i Samsungu galaxy?

Jak widzisz ile osób tyle gustów. To, że komuś się podoba taki czy owaki telefon nie znaczy, że Tobie się musi spodobać. Po prostu wybierz telefon, który według Ciebie byłby dla Ciebie najlepszy. Jeżeli będziesz miał możliwość przetestuj go lub poczytaj recenzje a nie komentarze fanboy’ów marek.

Za te pieniądze znajdziesz już BlackBerry BOLD 9700.

no ale do blackberry to najlepiej wykupić BIS…Blackberry albo sie pokocha albo znienawidzi…:slight_smile: Ja pokochałem osobiście te smartphony i umiem je wykorzystać w nich jest najlepsze to że poprostu działają…nie zawieszają się…,mają ogromne możliwości m.in firewall świetna skrzynka odbiorcza…

A co do BIS. Pokaż mi telefon na którego maile wypychane są z serwera wprost na telefon(nie odbierane w odstępach czasu) jak zwykłe SMSy, i pokaż mi inny telefon w którym za 20 zł można mieć nielimitowany dostęp do poczty, internetu,komunikatora (wykorzystując APN. blackberry.com), i wszystkiego innego co producent w tym przypadku RIM poświęcił :slight_smile: Ja osobiście za te funkcje pokochałem BB ale tak jak mówię nie są to terminale dla każdego Kowalskiego…

Dodane 21.08.2010 (So) 22:41

nad nokią N900 się zastanawiałeś??Bardziej dla zwykłych userów przyjazna…

w tej cenie btałbym tylko i wylacznie Motorole Milestone :wink: ew Samsung Wave :wink:

ja bym wziął Samsunga Wave :slight_smile: lub Samsung Galaxy S ale ten narazie jest za drogi ale pewnie za jakiś czas stanieje :slight_smile: