Telefon do 1250 zł!

Witam, poszukuję telefonu do kwoty 1250 zł. Moje wymagania :

  • aparat dla mnie najważniejszy nie jest, ma robić tylko w miare dobre zdjęcia, obecnie posiadam iPhona 3gs, więc i tak dla mnie to będzie o niebo lepiej.

  • Procesor hmm… najważniejsze jest to, żeby szybko wczytywał strony i radził sobie z jakimiś grami, najczęściej nie są one wielce wymagające.

  • Obraz, tutaj nie jestem zwolennikiem żadnych retin, amoledów itd. Liczę na wasze sugestie.

  • Głośnik, tu mi jest to obojętne, żeby nie gorszy niż na iPhonie 3gs.

  • Bateria, nie jestem wielce wymagający, żeby mi wytrzymywał nie wiadomo ile, gdyż i tak codziennie ładuję telefon.

  • Ram myślę, że nie mniej niż 1gb

  • Żeby miał odrazu ICS albo JB lub żeby była aktualizacja chociaż do ICS

Nie mam nic do samsunga galaxy s2, ale wolałbym coś innego, niezbyt podoba się mi ta nakładka

Z góry dziękuję za pomoc

W tej cenie znajdziesz Galaxy Nexusa - myślę, że to dobry (najlepszy?) wybór. Ewentualnie Xperia S, lub dokładasz jakieś 100-150 zł i wyrwiesz nowego Galaxy S3.

Wgrywasz jakiegoś roma i problemy z głowy, zarówno jeśli idzie o braki aktualizacji, jak i nakładki, czy inne śmieci od producenta. :stuck_out_tongue:

Witaj

Wstrzymaj się do Polskiej premiery LG Nexusa 4 jest to super smartfon dla przeciętnego Kowalskiego cena to około 1350 złotych.

Parametry: Link —> http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/nexus4/

P.S.

Czasami jest on dostępny na Allegro.

_ Pozdrawiam _

Dodane 28.11.2012 (Śr) 7:25

Witaj Ponownie

Ekran TFT 4.7 IPS Plus :lol:

Procesor 1.5 GHz oczywiście 4-ro Rdzeniowy =D>

Pamięć ram 2 GB =D>

Aparat 8 MP =D>

Bateria 2100 mAh :lol:

Czysty Android 4.2 bez jakichkolwiek Nakładek od producenta posiada on również klawiaturę coś na styl Swipe od Samsunga tylko że bardziej rozbudowaną.

Telefon dostępny jest w dwóch wersjach 8 i 16 GB na dane użytkownika. Niestety nie posiada on slotu na karty Micro SD. to jest chyba największa wada tego telefonu. Telefon ten jest oczywiście od Google, ale produkuje go LG

to chyba wszystko.

_ Pozdrawiam _

“Wstrzymaj się do Polskiej premiery LG Nexusa 4 jest to super smartfon dla przeciętnego Kowalskiego cena to około 1350 złotych.”

Która będzie kiedy?

W ogóle w polsce bedzie dostępny oficjalnie ze sklepu google któryś nexus?

Witaj Darthnorbe

Europejska premiera tegoż smartfona już była przeszło tydzień temu m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech, a więc prędzej czy później będzie on dostępny również w Polsce. Na razie jest on dostępny na aukcjach Allegro oczywiście w Polsce,za model 8 GB trzeba zapłacić 1450 PLN i 16 GB za 1670 PLN. =D>. Ale należy przy tym pamiętać, iż nie zawsze jest on dostępny na Allegro. Gdy ten że Smartfon był dostępny w Europie to model z 8 GB został rozprzedany w ciągu 15 minut a wersja 16 GB w ciągu 30 minut.

_ Pozdrawiam _