Telefon do ~1400zł

Witam.

Posiadam obecnie Honora 6. Nie jestem zadowolony z jego wydajności (telefon jest szybki, ale przez dramatycznie słabe GPU interfejs potrafi mi klatkować). Szukam następcy, który usatysfakcjonuje mnie swoim działaniem.

Najważniejsza jest oczywiście wydajność (nie gram, ale grafika musi być zdecydowanie lepsza), płynność działania i dobre audio.

 

Polecicie coś?

 …nie zrozum mnie źle , ale nie uważam by smartfon za cenę powyżej 900 PLNów (zwłaszcza przy wciąż spadających cenach dobrego sprzętu średniej klasy) , to było coś , co  “trzeba mieć”  , bo niby to  “w życiowych sprawach pomaga”  , czy jak ? !  

 nie mam nic przeciw ludziom , którzy na gadżety wydają 1500 , albo nawet kilka tysi PLNów , ale nieliczni mogą sobie na to pozwolić i oni z reguły kupują coś bo im się podoba , a nie bo jest to opłacalne (bo nie jest) i osoby takie rzadko kierują się opiniami innych przy wyborze (ewentualnie testerów czy recenzentów) i nie zadają pytań na forum o coś co od razu wiadomo , że jest nieopłacalne , tylko kupują bo mają takie “widzimisię”  … 

 a na tym forum jak pewnie mogłeś zauważyć jest wiele wątków o sprzęcie droższym od tysiaka , a niewiele na nie odpowiedzi …  (a szkoda) , 

 bo w sumie fajnie gdyby więcej osób kupowało takie (nieopłacalne) smartfony , było by więcej ciekawych ofert na rynku wtórnym … 

 pozdrawiam i życzę “szczęścia” (powodzenia) w kupowaniu czegoś lepszego od  honor6  w takiej cenie …