Telefon do 200-250 zł

Witam

Właśnie zgubiłem telefon i muszę na szybko coś kupić, więc nie mogę sobie pozwolić, aby wydać dużo pieniędzy ot tak nagle. Z resztą jestem osobą, która dużo od telefonu nie wymaga. Do tej pory miałem k510i i to w sumie mi wystarczyło, z tym że ten cały “dżojstik” powoli się zaczynał psuć, trzeba było dusić i w sumie i tak musiałbym pomyśleć o zmianie niedługo.

Telefon ma dzwonić, wysyłać sms, mieć ładny wyświetlacz i nie być wizualnie jakimś kosmicznym wynalazkiem. O, jakiś mały, cienki i “elegancki” telefon. Nie chcę telefonu z klapką ani takiego, któremu bateria siada “po chwili” używania. Nie musi mieć aparatu, ponieważ nigdy go nie użyję, ale jak już będzie jakiś ciekawy tel. z aparatem, to niech sobie tam będzie. Najczęściej używaną przeze mnie funkcją w telefonie jest budzik :smiley:

Najlepiej nowy, jakoś telefony używki do mnie nie trafiają.

Z góry dziękuję za pomoc, ponieważ w ogóle teraz się nie orientuję, co warto kupić a czego nie :]

za tę cene to samsung E-250

:stuck_out_tongue:

ehhh… e250 = serwis co chwila :smiley:

skoro nic nie wymagasz a k510 ci wystarczył to weź jakiegoś SE bez joya byle nie k550 bo to niewygodne badziewie :stuck_out_tongue: może w660i używany?

Mi nie bardzo używane telefony pasują, ponieważ sam raczej nie niszczę rzeczy i naprawdę poprzednie telefony przez długi czas wyglądały praktycznie jak nowe - jak patrzę na Allegro na używki, mam wrażenie, jakbym widział swój telefon, z którego korzystałem przez co najmniej 2 lata (większość). No i mogą mieć jakieś “ukryte” wady, które nie są widoczne w pierwszej chwili. Bateria może być już nie taka…

Może to jakieś moje takie “zboczenie”, ale nie lubię kupować używanych rzeczy, jakoś tak spokojniej się czuje, jak wyciągam nowy telefon/jakikolwiek sprzęt z pudełka.

Ale w sumie nie mam teraz za dużo na wywalenie pieniędzy (lato, urlop nadchodzi a pieniądze na drzewach nie rosną :smiley: ), mógłbym się ewentualnie zainteresować jakimś używanym w dobrym stanie, tylko ja sam nie wiem, czego szukać i co jest ile warte - nie znam się na tym.

Może jakieś przykładowe linki mógłby ktoś podać z Allegro (kup teraz najlepiej, bo na gwałt mi trzeba już teraz)?

Byłbym bardzo wdzięczny.

http://www.allegro.pl/item669679409_son … ratis.html

a choćby ten :wink: chyba że wolisz czerwony :stuck_out_tongue: jak ci stan nie pasuje to obudowa za 20zł albo 10zł i i tak się wyrobisz w budżecie… choć porysowana szybka nie przeszkadza przy włączonym ekranie chyba że będziesz miał czarny motyw…

heh, trafiłem na tą aukcję jak wcześniej pisałeś o tym modelu. Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że można tak tanio kupić nową obudowę - rozumiem, że klawisze w zestawie z obudową dostanę? Problem w tym, że ten telefon wygląda (i szybka), jakby właściciel telefonu miał jakiś problem i miał potrzebę pogryzienia czegoś czasami, telefonu chyba najczęściej. Podobnie z większością na allegro - co Wy ludzie robicie z tymi telefonami? Po asfalcie przeciągacie za samochodami czy jak? :smiley:

btw. czerwony odpada :] Czarny raczej jest takim kolorem “dla każdego” i zawsze ładny.

mój kolega go ma i siedzenia na huśtawce mu wyleciał a ten nie zauważył i kopnął go do tyłu (i to dość mocno :stuck_out_tongue: ) no i stan bardzo podobny do tego z allegro :wink: wystarczy wsadzić telefon do luźniejszej kieszeni i już :stuck_out_tongue:

a NOKIA 1650 lub 1661 taki telefon bez zbędnych bajerów

Jeżeli telefon ma być nowy to mam 2 propozycje:

-Nokia 2630

http://www.ceneo.pl/826144

-Sony Ericsson W200i

http://www.ceneo.pl/659603