Telefon do 200 funtów, z b. dobrym aparatem

(ProTofik) #1

Witam.

Od trzech mam SE k800i. Trudno mi się rozstawać z tym telefonem bo przypadł mi do gustu jak żaden inny lecz ma już swoje lata i czas wymienić.

Poszukuje telefonu do £200.

Wymagania:

-Aparat taki jak w k800i lub lepszy (w szczególności flesz)

-Wi-fi (b. zalecane ale nie wymagane)

-Czas trzymania baterii min. 5 dni.

-MP3, 3GP, MP4 etc.

Co polecacie? Szczerze mówiąc to nie wiem czego mam oczekiwać od telefonu, ale najważniejsze wymieniłem powyżej.

Z góry dzięki za pomoc.

PS: Proszę podawać propozycje telefonów tylko tych które mieliście okazje testować.

(system) #2

LG Swift

(ProTofik) #3

fajny ale z wyglądu przypomina typowy telefon dla pań. Coś jeszcze?

(Maciej654) #4

Skoro tak ci się podoba SE to go zostaw i kup za te 200£ cyfrówkę. Jakoś zdjęć będzie powalająca w przeciwieństwie do jakiegokolwiek telefonu z “super” aparatem.

(ProTofik) #5

mam już lustrzankę (nikon D60) a telefon chce zmienić bo ma już kilka usterek których nie opłaca mi się naprawiać.

(Maciej654) #6

to może SE XPERIA X10

(ProTofik) #7

sprawdzając ceny na ebay stwierdzam że jest za drogi o £80.

(Andrzej91) #8

Jeśli bateria to Nokia E52.

Nie ma co prawda flesha. Ale przecież masz lustrzankę.

Ma za to Wifi.

(ProTofik) #9

jak popytałem na innym forum to pasuję mi SE C905, nawet sobie trochę zaoszczędzę.

(Rbb1) #10

Sam mam C905 i jestem z niego bardzo zadowolony.

Może i oddawałem go do serwisu 3 razy, ale jak jest na gwarancji to jest OK :slight_smile:

(klopas) #11

wow, i co potem? jak można być zadowolony z czegoś co się 3 razy zepsuło? i jak można jeszcze to polecać komuś :stuck_out_tongue:

(Rbb1) #12

A czym są niecałe 2 miesiące czekania do ponad 2 lat zadowolenia z GPS’a, aparatu 8.1 pxl, gier i aplikacji z akcelerometrem , szybkim internetem, Wi-Fi… wymieniać dalej?

(ProTofik) #13

jak mi się zepsuje np. za rok, to zażądam zwrotu kasy, a wtedy za te pieniądze kupie coś lepszego :slight_smile:

Ciągle tak robię z różnymi rzeczami, głównie częściami komputerowymi, bo prawie wszystko mi się samo psuje chwile przed końcem gwarancji.