Telefon do 200 zł najlepiej z QWERTY

Mam pytanie ponieważ za około tydzień będe kupować telefon chciałbym was prosić o doradztwo jaki telefon wybrać mam dosyć sprecyzowane wymagania

  • kolor BIAŁY :smiley: lubię białe telefony dlatego w grę wchodzą tylko telefony o takim kolorze

  • z QWERTY - najlepiej jakby było choć nie koniecznie, najlepiej wysuwane QWERTY

  • wyświetlacz hmm…jeżeli ma być dotykowy to tylko pojemnościowy - ma chodzić delikatnie jak w iPhonie na opuszek - nie musi być koniecznie dotykowy

  • najlepiej nie jakiś super popularny żeby :stuck_out_tongue: typu Avila - gdzie u mnie w mieście ma co 2 osoba :stuck_out_tongue:

cena…hmm tak już do 230 z wysyłką…z bólem serca 250 ale najlepiej do 200 :stuck_out_tongue:

W ostateczności już mógłby być innego koloru ale jakiś elegancki :smiley: jak LG BL20 :smiley:

Rozglądałem sie jeszcze za telefonami Samsunga z serii G - tej fotograficznej co o nich myślicie?..coś z takich mocno fotograficznych tez możecie polecić- wtedy już kolor obudowy schodzi na drugi plan

Za taką cenę trudno szukać czegoś konkretnego.

Przefiltruj szajsungi na allego.pl wpisz cenę maksymalną 200 zł, zaznacz kilka parametrów i powinno wyskoczyć z 10 telefonów.

A tak to faktycznie można polecić Avile, ewentualnie LG GT 540, ten bez klawiatury. No chcesz telefon warty 200 zł a wymagasz trochę za dużo, więc musisz liczyć bardziej na okazję a nie patrzec na kolor klapy.b

No właśnie tylko nie za bardzo chciałem typowej masówki jak ww. modele które podałeś…

Masowka ma ta wielką zaletę, że masz dobre wsparcie dla nich oraz lepszą pomoc techniczną, czy to u znajomych czy na forum.

Ale ja nie lubie masówki:P

@szczepaniak5315 wybacz, ale cuda to tylko u Pana Boga :wink:

Albo Nokia C3 albo Samsung S3350 Ch@t335 ew. Blackberry 8310 (te telefony można dostać w kolorze białym i tej cenie)

To tyle z QWERTY.

a za 200zł z dotykiem jak w iP i to jeszcze w kolorze białym to raczej nie znam… :wink:

BTW. Samsung nie ma serii ‘G’ i to jeszcze fotograficznej, jest tylko oznaczenie ‘GT’ ale nie jest ono związane z fotografiką.

Samsung ma serie G np G810 typowo fotograficzna. Te Blackberry było srebrne . HTC G1 jeszcze wypatruje…

A no fakt, G800 i G810 zupełnie mi wyleciały z głowy. Raczej serią bym tego nie nazwał a eksperymentem Samsunga.

Za tą cenę możesz jedynie kupić używany telefon o nowym możesz zapomnieć.

Tutaj znajdziesz posegregowaną listę telefonów z klawiaturą QWERTY http://x-mobile.pl/filtr.php?filtr=qwerty

oOo dzieki za tą liste napewno sie przyda :slight_smile:

jeżeli nie za późno to moge ci jeszcze Corby zaproponować ;p

samsung avila używałem używam, ekran naprawde dobry do np. takiego cookie neiporownywalny:)

ew.delpi(tez samsung) ma wysuwane qwerty :smiley:

nie nie nie…nic z samsungów :smiley:

to lg gt540

ew. jakis blackberry,ale nei wiem czy za taka cene wyrwiesz :smiley: