Telefon do 200 zł najlepiej z QWERTY

(system) #1

Mam pytanie ponieważ za około tydzień będe kupować telefon chciałbym was prosić o doradztwo jaki telefon wybrać mam dosyć sprecyzowane wymagania

• kolor BIAŁY :smiley: lubię białe telefony dlatego w grę wchodzą tylko telefony o takim kolorze

• z QWERTY - najlepiej jakby było choć nie koniecznie, najlepiej wysuwane QWERTY

• wyświetlacz hmm....jeżeli ma być dotykowy to tylko pojemnościowy - ma chodzić delikatnie jak w iPhonie na opuszek - nie musi być koniecznie dotykowy

• najlepiej nie jakiś super popularny żeby :stuck_out_tongue: typu Avila - gdzie u mnie w mieście ma co 2 osoba :stuck_out_tongue:

cena...hmm tak już do 230 z wysyłką...z bólem serca 250 ale najlepiej do 200 :stuck_out_tongue:

W ostateczności już mógłby być innego koloru ale jakiś elegancki :smiley: jak LG BL20 :smiley:

Rozglądałem sie jeszcze za telefonami Samsunga z serii G - tej fotograficznej co o nich myślicie?..coś z takich mocno fotograficznych tez możecie polecić- wtedy już kolor obudowy schodzi na drugi plan

(ra-v) #2

Za taką cenę trudno szukać czegoś konkretnego.

Przefiltruj szajsungi na allego.pl wpisz cenę maksymalną 200 zł, zaznacz kilka parametrów i powinno wyskoczyć z 10 telefonów.

A tak to faktycznie można polecić Avile, ewentualnie LG GT 540, ten bez klawiatury. No chcesz telefon warty 200 zł a wymagasz trochę za dużo, więc musisz liczyć bardziej na okazję a nie patrzec na kolor klapy.b

(system) #3

No właśnie tylko nie za bardzo chciałem typowej masówki jak ww. modele które podałeś..

(ra-v) #4

Masowka ma ta wielką zaletę, że masz dobre wsparcie dla nich oraz lepszą pomoc techniczną, czy to u znajomych czy na forum.

(system) #5

Ale ja nie lubie masówki:P

(system) #6

@szczepaniak5315 wybacz, ale cuda to tylko u Pana Boga :wink:

Albo Nokia C3 albo Samsung S3350 Ch@t335 ew. Blackberry 8310 (te telefony można dostać w kolorze białym i tej cenie)

To tyle z QWERTY.

a za 200zł z dotykiem jak w iP i to jeszcze w kolorze białym to raczej nie znam... :wink:

BTW. Samsung nie ma serii 'G' i to jeszcze fotograficznej, jest tylko oznaczenie 'GT' ale nie jest ono związane z fotografiką.

(system) #7

Samsung ma serie G np G810 typowo fotograficzna. Te Blackberry było srebrne . HTC G1 jeszcze wypatruje...

(system) #8

A no fakt, G800 i G810 zupełnie mi wyleciały z głowy. Raczej serią bym tego nie nazwał a eksperymentem Samsunga.

(Thomsonnet) #9

Za tą cenę możesz jedynie kupić używany telefon o nowym możesz zapomnieć.

Tutaj znajdziesz posegregowaną listę telefonów z klawiaturą QWERTY http://x-mobile.pl/filtr.php?filtr=qwerty

(system) #10

oOo dzieki za tą liste napewno sie przyda :slight_smile:

(Marek Lisc1) #11

jeżeli nie za późno to moge ci jeszcze Corby zaproponować ;p

(system) #12

samsung avila używałem używam, ekran naprawde dobry do np. takiego cookie neiporownywalny:)

ew.delpi(tez samsung) ma wysuwane qwerty :smiley:

(system) #13

nie nie nie...nic z samsungów :smiley:

(system) #14

to lg gt540

ew. jakis blackberry,ale nei wiem czy za taka cene wyrwiesz :smiley: