Telefon do 2000 złotych

Niedługo wakacje i fajnie byłoby poszpanować na grillu wśród kumpli nową komórką :stuck_out_tongue: Coś, żeby miało aparat 5mpix, marka dowolna. Dobrze by było, aby miał 8GB wbudowanej pamięci, ale nie musi być :slight_smile: Aha i tylko nie iPhone :stuck_out_tongue: Telefon kupuje pod koniec maja, więc może być coś co dopiero wyjdzie na rynek.

Dzięki

Może Nokia N95???Karta 8GB, aparat nie wiem, ale chyba też 5 mgix.

Nie… Mój ojciec ma taką, troche głupio by było mieć to samo… :wink:

Też polecałbym Nokię N95

Może k850i?? http://www.pixmania.com/pl/pl/640224/ar … biesk.html

Koszt Nie duży a kartę można dokupić :wink:

Polecam nokie N82 lub N96(o ile wyszla ta juz)

Rożdzielczość aparatu to 3.2 mpx a on chce 5mpx :wink:

No fakt i jeszcze ten rozmiar :smiley: Jak narazie to K850i najciekawszy, może ktoś jeszcze coś zaproponuje ? :smiley:

mowie Ci N82 to super telefonik (mozna chyba kupic nawet 8GB wbudowanej) a poza tym najbardziej wielofunkcyjnym bedzie N96 :smiley:

Nokia N82, albo N95 8GB.

Nokia N96 nie jest jeszcze dostępna na polskim rynku. Zawita do nas w połowie czerwca, a jej cena będzie wynosić ok. 3000zł

zawsze mozna sprowadzic, podobno ma kosztowac 550euro a jak to autor ujal “fajnie byłoby poszpanować na grillu wśród kumpli nową komórką” wydaje mi sie ze bedzie to i najnowsza i najlepsza komorka dostepna na rynku

Dzięki za pomoc. Kupuję N96 z Ebay.com

Jeszcze raz dzięki wszystkim. Teraz napewno szczeny opadną :smiley:

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 17:50 został dopisany post przez filip187

Dzięki za pomoc. Kupuję N96 z Ebay.com

Jeszcze raz dzięki wszystkim. Teraz napewno szczeny opadną :smiley:

proszę, SE W960, też ma aparat 3.2 ale jeżeli chcesz kartę 8 GB to chyba telefon bedzie miał zastosowanie do słuchania muzyki.

http://www.allegro.pl/item364360285_w960i_sony_ericsson_szczecin_w960_8gb.html

Zdecydowanie nokia N82 + 8GB karta pamięci lub Nokia N95 8GB, SE W960 to niestety nie udany model ze wględu na to, że ma niestabilny soft i jak na 3.2 MPX słaby aparat, a co to N96 no to się jej niestety do maja nie doczekasz(w polsce) A ta N96 ma tylko ten + że ma 16 GB wbudowane i i telewizję DVB-H, której w polsce i tak nie ma :wink:

Nie polecam do szpanowania na grillu bo nie ma telefonu, z wbudowaną maszynką do produkcji węgla drzewnego ani ketchupu.

Info dla niektórych: N95 8GB to co innego niż ZWYKŁA N95 z kartą 8GB…

Ja bym wolał N95 8GB niż N96 bo rożnice między nimi są znikome, a N96 pewnie będzie droższa. Niektórzy nawet mówią że N96 to krok w tył względem N95 8GB, poza tym N96 to model nie sprawdzony, nie wiadomo jak się będzie sprawował.

N82, bo ma lampę błyskową (xenon) optyka Carl Zeiss Tesar autofocus, tryb makro, zdjęcia wychodzą ostre z żywymi kolorami.

Albo Tobie szczena opadnie gdy Ci okaże się, że to chińska podróbka =P~

Tego telefonu oficjalnie jeszcze nie ma w sprzedaży więc osobiscie nie ryzykowałbym jego zakupu w sieci.

Ja tam lubię Nokie i tyle. Ale inni lubią inne i każdy ma do tego prawo. Mam też starą np 6630- niezniszczalny. Np na początku mi się zawieszał dałem 1400 parę lat temu nieźle co ?. Nowość była - a teraz ? heheh ale dalej mi służy. Bateria moment się ładuje i trzyma długo po 3 latach prawie. Teraz mam n95 i bateria to porażka no ale mam ładowarkę samochodową i ładuję po prostu na noc i już - żyć się da. Moim celem jest n95 8Gb ale może jak cena trochę spadnie :wink: Pozdrawiam serdecznie wszystkich. :wink: http://n95.pl

a propo super nokii z niewiadomo czym za niską cenę, znalazłem Nolke ( to nie jest jakaś literówka) N99i, czy nawet N95, są nawet podobne do orginalnych, ale jak się z niech nawet śmiałem bo takie ułomne rozwiązania :slight_smile: choć ktoś kto się nie zna może się nabrać :x Jedna miała nawet 4 kamery :smiley: Ale tych pelefonów zza muru nikomu bym nie polecił [-X

Są 2 rodzaje podróbek ofyginalnej Noki, a mianowicie właśnie wspomniana przez ciebie Nokla oraz zwykłe podróbki Noki, które mają identyczny napis i prawie wygląd jak oryginalna Nokia. Nie łatwo je poznać po wyglądzie, gdyż po prostu te podróbki mają identyczny wygląd jak prawidziwa Nokie. Ale możemy je rozpoznać po czasnym pasku u dołu ekranu komórki, co mają też inne niskiej jakości telefony które skonstrułowano w Chinach itp. Takie telefony nie wytrzymają na dłużej niż 1-2 miesiące prawdopodobnie.