Telefon do 200zł dla ucznia :)

Skoro już jest ten temat to jeszcze zapytam.

Co powiecie o tej nowej urodzinowej ofercie ERY?

odradzam SE. Natmoast e250 jest bardzo dobrym telefonem. mam i się wypowiadam.

http://allegro.pl/item432498585_nowy_sa … atisy.html

http://allegro.pl/item429959488_hit_now … rakow.html

bierz samsunga - będziesz zadowolony. Ewentualnie motorolę mogę polecić tylko w tej cenie nic nie będzie

chyba tylko do dzwonienia… problemy z MP3, kartami 1gb, słaby aparat… i ty to nazywasz dobrym telefonem?

a jaki ty masz w nim problem z mp3??? a co aparatu to zobacz na cenę i nazwę i zobaczysz że cena jest niska a nazwa telefon a nie aparat. za taką cenę nie oczekuj aparatu wyśmienitego

Moja siostra ma E250 i niestety (ale to szczegół) nie przypadł mi do gustu (slider), ale także ma z nim jakieś problemy.

Aparat traktuje opcjonalnie. Nie przepadam za zdjęciami z komórki.

akurat to nie jest takie złe rozwiązanie. według mnie porównując cenę to jak na taką cenę telefon bardzo dobry. chociaż jeśli chodzi o mnie to najlepsze telefony to telefony motoroli - ich obsługa najbardziej mi odpowiada

ale zobacz że podałem 6630 która ma dużo lepsze dane techniczne… 6630 to jest najlepszy fon do 200zł… no i nie bierz SE :wink:

a kupisz nową 6630 do 200 zł?

a po co nowa? nowe fony za 200zł są tylko do dzwonienia i SMS i nawet nie są wygodne :slight_smile: a różnica między nowym a używanym w większości jest bez różnicy xD ja bym wolał używany 6630 za 200zł niż E250 nowy za 100zł :slight_smile:

hmm…

A sagem??

Kolega posiada taki telefon coś ponad rok i sobie chwali, tak samo jak ty używa go do rozmów i sms…

sagemów się nie kupuję bo nie wszystkie serwisy będą chciały go naprawić :slight_smile:

a e250 kupisz w tej cenie. i masz dosyć dobry tani nowy telefon. wybór starego telefon to bardzo głupi wybór. chyba że jest to dobry duży komis i telefon na gwarancji lub gwarancja komisu. Ale w takich komisach to nie jest aż tak tanio. natomiast na allegro telefonu to bym nigdy nie kupił (starego). Nigdy nie masz pewności co do jego stanu.

nie nie nie :slight_smile:

ale e250 ma wiele wad i mniej zalet :/wady?

szybko się ściera taśma od LCD

mp3 musi być nazwa z małej i nie może przekraczać 8znaków

podobno ma problemy z kartą 1gb

słaby aparat

słaby wyś.

niewygodny

nie prawda. mam dłuższe nazwy i z dużej też się da bo sprawdzałem przed chwilą.

mówiąc podobno to można powiedzieć wszystko i o wszystkim

bo to jest telefon za 200 zł nowy a nie aparat fotograficzny

nie wiem co widzisz w tym wyświetlaczu złego bo jest naprawdę dobry i przedewszystkim duży

dlaczego niewygodny?

po pierwsze 6630 a więcej pixeli i więcej cali…

po drugie 6630 ma 1.3MPx a E250 marne VGA

po trzecie nie wygodny bo 6630 jest wygodniejszy :stuck_out_tongue:

po czwarte 6630 ma symbiana

po piąte 6630 kosztuje 200zł i jest lepszym wyborem niż e250… no i do samsungów nie mam zaufania…

gdzie można go kupić w takiej cenie? oczywiście mówimy o nowym.

Ok, jako, że telefon ma mi służyć wyłącznie do kontaktu zostawiam tylko dwa:

Nokia 2610

i

Nokia 2626

Prawdę powiedziawszy bardziej do gusty przypadł mi ten pierwszy, ale podobno nic nie widać na wyświetlaczu w świetle dziennym.