Telefon do 200zł dla ucznia :)

Witam. Niestety moja nokia 3220 sie wysłużyła, w zwiazku z czym potrzebny mi jest nowy telefon.

Nie potrzebuję telefonu do robienia zdjęć, słuchania muzyki etc, przynajmniej nie jest to priorytet.

Najważniejsze, żeby miał możliwie duży i czytelny ekran, był wygodny w obsłudze, T9 etc.

Wiem, że 200 zł to nie wiele, ale wydaje mi się, że jak na telefon wyłącznie do kontaktów to w sam raz (bo tyle głównie od niego wymagam).

Narazie interesują mnie te modele:

http://allegro.pl/item426873750_fvat22_ … _24gw.html

http://allegro.pl/item424216679_nowy_so … ancja.html

http://allegro.pl/item424825869_tempo24 … wrocl.html

Co o nich sądzicie, zwłaszcza o tych dwóch ostatnich (głównie posiadacze).

Z góry dziękuję.

PS: Wiem, że zaraz przed moim jest podobny temat, ale nie chcę sie wpinać przed goscia.

W200 albo Nokia 2610 ;]

se zdecydowanie najlepszy

w w200i nie jest on ani duży ani czytelny, nie wiem jak jest w nokii ale wydaje mi się, że jest lepszy, tak samo jak w t280i

pierwszy link krótko mówiąc sobie odpuść.

Myślę, że właśnie w200i, albo jak podoba Ci się i znajdziesz w satysfakcjonującej Cię cenie Nokie 6151, czy 5200.

p.s w w200 nie ma bluetooth jakby co.

Poszukaj na allegro uzywanych k750 (raczej licytacja), kumplowi nie dalej jak 2 dni temu kupilem taki na allegro wlasnie za ok 200 zl

jak dolozysz 50 zl to masz tutaj

Heh. Bardzo by mi zależało na tym, aby to był nowy telefon. Może głupio, ale taki już jestem.

Nie potrzebuje “kombajnu” multimedialengo :).

Z aparatu raczej korzystał nie będę. Zależy mi głównie na solidności, wygodzie, polskim T9 i w stosunku cena/jakość możlwie duży i czytelny wyświetlacz. Muzyka jest opcjonalne (wolę ipoda).

Chyba zdecyduje isę na w200i.

ok rozumiem ;] tylko pamiętaj ze on nie ma bluetooth i wyświetlacz jest raczej marnej jakości - siostra ma więc wiem - bardzo narzeka właśnie na brak bluetooth i słaby wyświetlacz ale po za tym nie jest zły;]

@alzajac

Jestem miminialistą. :slight_smile:

to po kiego kupowałeś iPhona :lol:

może i tak ale znając uczniów a nim jestem :slight_smile: to czasem się coś przesyła od kumpli a czasem nie można bo bariere stwarza brak bluetooth a przez irde to można czekac i czekac ;];] ale jak nie przeszkadza jego brak to bierz śmiało ;] tak jak powiedziałem wcześniej pomijając brak bluetooth i słaby wyświetlacz to telefon jest wrt 200 zł ;]

N-Gage CLS

6630

M1000

W200i to szort jakich mało :stuck_out_tongue:

To co powiecie o niewiele drozszym (niż w200i) Samsungu E250?

troche lepiej ale jesli już chcesz dołożyc i wziąć samsunga to weź poleconą przez klopas , nokię 6630 - może starsza ale zdecydowanie bardziej funkcjonalna a tutaj trochę o niej, parametry znajdziesz w google

E250 NIE

Jezu, to ma być wygonde i działające :smiley:

Nie potrzebny mi kombajn, ale tzw “cegiełki” nie chce.

Andrew34, dlaczego nie?

E250 TAK

Ładny, fajny itp. :stuck_out_tongue:

Bardzo byłem zadowolony gdy go miałem :] Bardzo dobry telefon a bardzo tani.

Wada to m.in. mała rozdziałka wyśw. oraz brak możliwości minimalizacji odtw.

A tak to jest fajny.

do mp3 mam ipoda.

Rany, przez tą całą manię mam ochote powrocić do dwóch ostatnich możliwości z pierwszego postu.

Za dużo się tego robi, a nie chce też żałować zakupu. :slight_smile:

invader4

podsumujmy to wszystko. E250 odpada, bo to tandeta i na pewno Ci się nie spodoba. W200i możesz brać, choć lepiej 6151, bo tutaj masz BT, tańsze karty pamięci, lepszy aparat.

Pomyśl nad 6151 i w200i wybierz między mini.

6630 jest 20x wygodniejsza od E250 który się co chwila psuje :stuck_out_tongue:

nie miałeś w ręce to nie pisz że nie wygodna :stuck_out_tongue: ten fon jest bardzo wygodny… no i ma 1.3MPx, BT i symbiana… w200i to jest tandeta… 6151 też jest cieńki…