Telefon do 220 zł :D

Witam :smiley: Jestem byłym użytkownikiem Neca e228 :smiley: I bardzo przyzwyczaiłem sie do funkcjonalnego telefonu więć podawajcie propozycje jaki telefon za tą cenę kupic :smiley:

Powiedz czego wymagasz… Bo jeżeli inetresuje cię telefon a nie kombajn to Nokia 2600 będzie dobra

:d Jak mówiłem miałem NECa E228 który był bardzo wypasiony pasował mi taki telefon jak 7650 :smiley: Podawajcie podobne propozycje

Zaraz dobrze zrozumiałem, chciałbyś coś podobnego do 7650 za 220 zl ? … (tutaj wstawka dla smiechu).

Kup sobie LG B2050

:mrgreen: Wymagajacy… Proponuje Siemensa SL45 mega telefon, jako jedyny (chyba) wyswietla zdjecia a ma wyswietlacz niekolorowy!! Ponadto dokladasz troche kasy kupujesz do niego karte pamieci 0,5 GB i mozesz wgrywac tam muzyke i obrazy. Potem podlaczasz sluchawki i sluchasz! !!

Zobacz tez ten link SIemens SL45 Dokladne Info :slight_smile:

Pozdrawiam Lucky :wink: :stuck_out_tongue:

LuckY_polo: o czym ty gadasz on ma poprostu obsługe bmp :o Ponadto ma słabą jakość muzy i ograniczenie do 128 kb jakość muzy, nie wspomnę już o największym mankamęcie tego modelu… klawiatura która się ciągle brudzi i nie działa

popatrz tu taj http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76644725

:smiley:

milego patrzenia