Telefon do 300 zł z aparatem 3,2


(tndek) #1

Witam. Poszukuję telefonu (bez klapki, niewysuwany - tradycyjny) najlepiej z aparatem 3,2. Ważne, aby korzystanie z niego było komfortowe. Znalazłem w tej cenie telefon -> http://allegro.pl/item1049129378_wyprze ... sklep.html

Problem w tym, że we wszystkich 'nowych' modelach N73 pisze tekst w stylu: "TELEFONY SĄ JAK NOWE W IDEALNYM STANIE TECHNICZNYM

POSIADAJĄ NOWE KOMPLETNE OBUDOWY Z FOLIĄ NA LCD". 'Jak nowe' - Czy to znaczy, że te modele były używane, obudowa została wymieniona a sprzedawane są jako "nowe" telefony?

Zastanawiałem się również nad C510, C702, jednak cena trochę wykracza poza ustaloną granicę. Mógłbym liczyć na propozycje innych modeli?


(Mattatg) #2

Z tego co tak piszesz wnioskuje że szukasz Nowych telefonów ??

Miałem n73 i była fajna z tym że : Ważne żeby obudowa była oryginał, bo w podróbkach widać niedociągnięcia. Jeden element odstaje od drugiego i szybko sciera się klawiatura. Po zatym telefon ten ma symbiana co pozwala na wgrywanie przerożnych programów i gier ale coś za coś. telefony sa wolne i nie ma co ukrywac i wierzyć tym co piszą że szybko działają. Idź do sklepu albo kolegi i porównaj n73 a e51. Zobaczysz różnice w działaniu telefonu pomimo tego że oba mają symbiany.

z telefonów które mają 3.2 mega. Jeśli chodzi ci o APARAT to c510 skreśl od razu. Fotki wychodza fatalne. Nie wiem czemu ale ten telefon strasznie rozmazuje fotografie. Reszcie nie mam nic do zarzucenia. Duzy fajny czytelny ekran.

C702 Ważne żeby miał oryginalną obudowę - wtedy będzie wodo i kurzo odporny poza tym ma GPS.

K800i - wadą jest to że jest duży. ale z 3.2 aparatów to on robi najlepsze zdjęcia. Klawiatura super bo gumowa. Liczne fora które ucza jak go ztuningować .

k770 ma 3.2 nie miałem wiec nic o nim nie powiem

Napisałem co wiedziałem i opisałem tel które używałem. Niech inni tez sie wypowiedzą może cie coś to przybliży do zakupu


(sosen86) #3

ten link co podałeś to raczej a właściwie napewno są to telefony używane i nowe są tylko obudowy


(dark__jedi) #4

Z SE proponuję w tej kategorii cenowej (choć są trochę droższe niż założyłeś)

K770i w tym aparacie masz jeszcze technologię Cyber-shot lub C702


(folusek) #5

Tu masz nowe nieużywane za 299zł:

-3,2mpx http://www.allegro.pl/item1063780433_no ... a_era.html

-5mpx http://www.allegro.pl/item1060272129_su ... ku990.html