Telefon do 3000 zł, dobra bateria, długie wsparcie i optyczna stabilizacja obrazu

Planuję wymienić HTC m8 na nowy telefon. Budżet to max 3000 zł. Priorytety to dla mnie dobra bateria, długie wsparcie, żeby się za pół roku nie okazało, że telefon nie dostanie więcej poprawek i optyczna stabilizacja obrazu w aparacie. Proszę o propozycje, nie bardzo się interesuję rynkiem telefonów. Dziękuję :slight_smile:

Google Pixel jak dlugie wsparcie, albo Nokia np ta Nokia 9

  1. P30 Pro - trzeba lekko dopłacić ale jak na razie najbardziej opłacalna opcja.
  2. Mate 20 Pro
  3. Samsung S10+ - bardzo tanio kupisz, bo ludzie odsprzedają z abonamentów
  4. Pixel 2XL oraz 3a

Honor 20 Pro spełnia wymagania

Powiedz mi proszę, czy Huawei rzeczywiście długo wspiera swoje produkty? Nigdy nie miałam do czynienia z firmą, sprzętowo mi odpowiada i bardzo skłaniam się ku niemu :slight_smile:

Najlepiej Google Pixel 3 (da rady znaleźć) lub coś z rodziny Samsung Galaxy S10. Może Samsung Galaxy Note 9? Co do Huawei to co jak co, ale on nie może pochwalić się długimi aktualizacjami, a u Samsunga idzie to w dobrym kierunku. Chociażby Samsung Galaxy S7 z 2016 roku nadal dostaje aktualizacje zabezpieczeń, i ma dostawać.

Chyba jak każdy wydawca, przez jakiś czas tak.
Jeśli jednak wsparcie aktualizacji jest dla Ciebie najważniejsze, to szukaj lepiej urządzeń spod znaku Android One - np. Pixele.

1 polubienie

Dziękuję za propozycje, już wiem mniej więcej w jakim obszarze się poruszać.Poczytam, zastanowię się i dam znać co wybrałam :slight_smile: