Telefon do 300zł

Witam

Potrzebuje telefonu do kwoty podanej w tytule. Zależy mi na tym by miał spory wyświetlacz z dobrze wyświetlanymi kolorami. Aparat tak chociaż ze 2mpix. Przydałby się odtwarzacz mp3, bluetooth. Myslalem nad 6300 i 6120. Czekam na wasze propozycje :slight_smile:

Ja Polecam Samsunga D900i , bo sam go mam . ma to wszystko co wymieniłeś . Tylko jest rozsuwany to nie wiem , czy może być . Nie wiem jak teraz z ceną , ale ja kupiłem go z kartą pamięci i kabelkiem za 300zł . Polecam telefonik :wink:

za 300zł może wyłapiesz: N73, E65, E51, HTC Wizard (SPV M3000/MDA Vario/Qtek 9100)

d900i nie odpowiada mi właśnie ze względu na to iz jest rozsuwany.

SE k800i

se ma joystick. to mi w nim nie odpowiada.

a sprawdzałeś moje propozycje? e51 chyba najbardziej by ci przypasowała choć E65 i m3000 też nie są złe (m3000 ma 2.8calowy dotykowy ekran :wink: )

Ja Ci moge polecić HTC Wizard jak użytkownik kilka postów wyżej sam go posiadam .Telefon jest naprawdę dobry ,ma duże możliwości no i Windows mobile co uznaje za+ zmiana na wersje 6.1 czy 6.5 to chwila a telefon dostaje dużego kopa w kwestii wydajności . Posiada Wi-Fi :wink: mp3 itp właściwie to otworzy wszystko zależnie od kodeków

Pozdrawiam

GroOobyTwo , pamiętaj że WM6 to pożeracze baterii, fakt że są dużo szybsze ale żrą baterię niemiłosiernie :slight_smile: WM5 jest wolniejszy lecz bateria starcza na naprawdę długo… miałem m3000 i m5000 i bawiłem się w zmiany romu i WM6.5 mnie w ogóle nie zachęcił :stuck_out_tongue: głupie menu :slight_smile: no i mała ilość ramu wolnego (na dobrym romie WM5 albo WM6.1 można osiągnąć 30-32mb :wink: a na WM6.5 zawsze miałem 17mb :stuck_out_tongue: )

do HTC Wizard wgrasz CorePlayer, Opera 9.5, MobileGG (nie mylić z MobilneGG! MobileGG jest freeware!) i jak masz połączenie WiFi to możesz wywalić komputer :smiley:

mam taki telefon mda III. ale to jest zdecydowanie za wielkie mimo ze jest bardzo funkcjonalny nie moge sie przemóc do noszenia go w kieszeni ;p

m3000 nie jest duży… wymiarami porównywalny do N95-2… przesadzasz :wink:

MDA III jest dużo większy :wink:

a ja ci polecę :

SE G502

no i raczej jest to najlepsza propozycja.

reszta użytkowników już tak cuduje z tymi telefonami że jej… do tego starocie używane polecają nie no :expressionless: